logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Schenker nr 1 wg Swiss International Air Lines

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Biuro frachtu lotniczego Schenker Sp. z o.o. w Warszawie najważniejszym agentem Swiss International Air Lines w spedycji lotniczej w Polsce.

W pierwszym kwartale br. w Warszawie z inicjatywy Swiss International Air Lines odbyła się uroczystość podsumowująca wyniki transportu przesyłek lotniczych zrealizowanych w 2006 roku. Podczas spotkania Hans Nillson, Managing Director Europe oraz Roland Zistler, Regional Manager CEE Europe przekazali na ręce Wojciecha Puzyńskiego, szefa Biura Frachtu Lotniczego z Schenker Sp. z o.o. dyplom za zdobycie pierwszej pozycji wśród agentów Swiss International Air Lines.
- Dla porządku powiem, że 1 miejsce zajęliśmy ex equo z firmami Hellman i DHL, co przy kilkudziesięciu uczestnikach jest wynikiem bardzo dobrym. W poprzednich latach byliśmy poza podium. Ta nagroda pokazuje nam jak na przestrzeni paru miesięcy, od momentu rozpoczęcia konsolidacji Schenker i BAX Global, nastąpił wzrost przewozów towarów drogą lotniczą tylko w ramach tej linii. - wyjaśnia Wojciech Puzyński.

Swiss International Air Lines to jeden z ważniejszych przewoźników europejskich obsługujący zarówno transport pasażerski, jak i przewozy cargo. Liczba i elastyczność połączeń oraz profesjonalizm Swiss Word Cargo na warszawskim Okęciu umożliwia szybki i sprawny transport przesyłek lotniczych do ponad 150 portów lotniczych na świecie. Właśnie te zalety zdecydowały o tym, że Biuro Frachtu Lotniczego Schenkera tak często i chętnie korzysta z samolotów Swiss.

- Pozycja nr 1 pokazuje, że praca i zaangażowanie naszego zespołu zostało dostrzeżone. Korzystają na tym nasi klienci, gdyż tak ważny partner jak Schenker otrzymuje od linii uprzywilejowane warunki współpracy, np. pakiet specjalnych stawek, atrakcyjne terminy, itd. - mówi Wojciech Puzyński szef Biura Frachtu Lotniczego Schenker w Polsce.Wyniki firmy Schenker wykazują, że budowana od pięciu lat własna sieć lotniczych połączeń czarterowych przynosi widoczne efekty. Sieć powstaje w ramach całkowitego czarteru lotów różnych linii lotniczych, w tym również Swiss. Schenker już po raz kolejny zajmuje najwyższą pozycję w raportach dotyczących frachtu lotniczego. Między innymi znajduje się w ścisłej czołówce prestiżowych rankingów IATA (International Air Transport Association).

- Fakt, że Schenker rozwija ofertę własnych lotów czarterowych sprawia, że wewnętrzne statystyki firmy dotyczące transportu lotniczego rosną o kilkanaście procent w skali roku, czego konsekwencją jest zmiana w pozycjonowaniu Schenkera na rynku europejskim. - podsumowuje Wojciech Puzyński z Schenker Sp. z o.o.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 07 maj 2007 11:31

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj