logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Nowa usługa DHL Global Forwarding

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich europejskich klientów DHL Global Forwarding, lider globalnego rynku logistycznego, wprowadził nową usługę w zakresie przewozów cargo. AirFreigth PLUS Europe jest multimodalnym rozwiązaniem, dzięki któremu towary na obszarze Europy mogą być przewożone od drzwi do drzwi szybko, bez ograniczeń wagowych i wymiarowych oraz z zastosowaniem czytelnego cennika usług.

AirFreight PLUS Europe to elastyczne rozwiązanie przygotowane przez DHL Global Forwarding dla firm, które dążą do optymalizacji czasu, formy, a przede wszystkim kosztów transportu. W ramach AirFreight PLUS Europe przewożone mogą być towary bez ograniczeń wagowych i wymiarowych, typowych dla usług świadczonych przez firmy kurierskie. W zależności od miejsca przeznaczenia, DHL Global Forwarding akceptuje w przewozie lotniczym palety do wysokości nawet 2 metrów i o wadze przekraczającej kilkaset kilogramów, dostarczając je w modelu "drzwi-drzwi” następnego dnia po odbiorze przesyłki.

AirFreight PLUS Europe to przede wszystkim:
 • Brak ograniczeń wagowych i wymiarowych przesyłek.
 • Zdefiniowane ramy czasowe usługi w eksporcie i w imporcie.
 • Szybkość dostawy - transporty łączone w ramach własnej sieci połączeń lotniczych i drogowych.
 • Gotowy cennik usług bez ukrytych kosztów.
 • Możliwość elastycznego dostosowania serwisu do specyficznych potrzeb klienta.
 • Bezpośredni, personalny kontakt z klientem bez pośrednictwa call center.
 • Możliwość nadania przesyłki na koszt odbiorcy.
 • Obsługa przesyłek niebezpiecznych i przesyłek specjalnych w temperaturze kontrolowanej.

- DHL Global Forwarding wprowadził usługę AirFreight PLUS Europe w odpowiedzi na potrzeby firm prowadzących działalność w Europie, które poszukiwały szybkiego (również w modelu overnight) transportu przesyłek ciężkich, towarów niebezpiecznych oraz przesyłek specjalnych dostarczanych w kontrolowanej temperaturze na obszarze całego kontynentu. Rozwiązanie AirFreight PLUS Europe, które zgodnie z potrzebami klientów obejmuje także pakiety ekonomiczne z określonym czasem dostawy, jest, zatem usługą, łączącą szybkość i sprawność charakterystyczną dla firm kurierskich z elastycznością wyspecjalizowanych firm spedycyjnych. - powiedział Piotr Iwaniuk, Prezes Zarządu DHL Global Forwarding.

AirFreight PLUS Europe oferuje zdefiniowane ramy czasowe transportu przesyłki, zarówno w eksporcie, jak i imporcie. W ramach pakietu Premium towar dostarczany jest następnego dnia, w pakiecie Classic w ciągu dwóch dni, zaś najtańszy serwis Economy gwarantuje dostawę towaru do finalnego odbiorcy w ciągu 3-5 dni. Towary niebezpieczne dostarczane są w ciągu maksymalnie dwóch dni, zaś przesyłki specjalne w temperaturze kontrolowanej - na następny dzień.

W ramach usługi AirFreight PLUS Europe DHL Global Forwarding proponuje cztery modele transportu ("drzwi-drzwi”, "drzwi-lotnisko”, "lotnisko-drzwi” oraz "lotnisko-lotnisko”) w trzech zdefiniowanych pod względem zakresu i cen pakietach: Premium, Classic i Economy. Dodatkowo, firma oferuje dwa pakiety obejmujące transport artykułów niebezpiecznych (Dangerous Goods) oraz przesyłek specjalnych dostarczanych w temperaturze kontrolowanej (Life Science).

Z ostatniej chwili

 • 1
 • 2
 • 3

Reaktywowane PUTy znowu naprawiają tabor PKP CARGO

Reaktywowane PUTy znowu naprawiają tabor PKP CARGO

Przeznaczone do likwidacji przez poprzedni Zarząd PKP CARGO punkty utrzymania taboru (PUT) w Południowym Zakładzie...

Kuehne + Nagel kontynuuje rozwój platformy logistycznej dla sektora farmaceutycznego…

Kuehne + Nagel kontynuuje rozwój platformy logistycznej dla sektora farmaceutycznego i opieki zdrowotnej

W całym zakresie działalności i w każdym regionie na świecie Kuehne + Nagel skupia się...

Pociągiem PKP Intercity na Wielkanoc

Pociągiem PKP Intercity na Wielkanoc

Osoby, które podczas wielkanocnych wyjazdów postawią na podróż pociągiem PKP Intercity, już teraz powinni zaplanować...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj