logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Klienci e-sklepów wybrali UPS

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ranking „E-commerce 2009”, przygotowany przez Internet Standard przeanalizował rynek firm handlujących w sieci oraz firm współpracujących z nimi. UPS Polska zajął w nim 1 miejsce, wśród firm kurierskich współdziałających ze sklepami internetowymi.

Omawiany ranking prezentuje dane na temat wielkości rynku e-commerce, profilu klienta, a także najważniejsze informacje o strukturze sklepów internetowych. Rynek e-commerce to ponad 7 tys. sklepów internetowych. Badania przeprowadzone zostały na przełomie czerwca i lipca 2009. Ankieta zawierała 35 pytań dotyczących organizacji sprzedaży, marketingu, infrastruktury informatycznej, logistyki a także wyników finansowych i perspektyw na najbliższe lata. Na pytania odpowiedzieli przedstawiciele 7.000 sklepów internetowych.

- Bardzo nas cieszą wyniki badania  „E-commerce 2009”. UPS na pozycji lidera wśród firm kurierskich obsługujących branżę e-commerce to efekt wielu lat doświadczeń i dużego nakładu pracy poświęconego na poznanie tej branży i dopasowanie naszych usług do jej potrzeb - podkreśla Grzegorz Urban, Dyrektor Marketingu UPS Polska.

Firma UPS obsługuje wiele sklepów internetowych, w tym największe i najbardziej popularne witryny w Polsce. Klienci sklepów internetowych nie mogą na własne oczy zobaczyć czy też dotknąć kupowanego towaru, a po dokonaniu transakcji muszą jeszcze czekać na dostawę. Ich wymagania, co do jakości obsługi są więc wyjątkowo wysokie.

Oprócz jakości i terminowości, UPS dostarcza swoim klientom zaawansowane technologicznie narzędzia, które ułatwiają i maksymalnie skracają przygotowanie dokumentacji wysyłkowej, dają możliwość stałego monitoringu wysłanych paczek oraz automatycznie informują o pomyślnym doręczeniu. Aplikacje te mogą być dodatkowo zsynchronizowane z programem magazynowym klienta, tak aby cały proces był szybki i przejrzysty.

- To nie pierwszy wyraz uznania dla firmy UPS w tym obszarze. W sierpniu Computer Reseller News opublikował wyniki barometru CRN Polska, z których wynikało, że UPS jest najlepszą firmą kurierską obsługującą branżę komputerową - największa grupa respondentów wskazała właśnie UPS jako firmę świadczącą usługi o najwyższej jakości - dodaje Grzegorz Urban.

Ostatnio zmieniany wtorek, 22 wrzesień 2009 12:26

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj