logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Klienci e-sklepów wybrali UPS

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ranking „E-commerce 2009”, przygotowany przez Internet Standard przeanalizował rynek firm handlujących w sieci oraz firm współpracujących z nimi. UPS Polska zajął w nim 1 miejsce, wśród firm kurierskich współdziałających ze sklepami internetowymi.

Omawiany ranking prezentuje dane na temat wielkości rynku e-commerce, profilu klienta, a także najważniejsze informacje o strukturze sklepów internetowych. Rynek e-commerce to ponad 7 tys. sklepów internetowych. Badania przeprowadzone zostały na przełomie czerwca i lipca 2009. Ankieta zawierała 35 pytań dotyczących organizacji sprzedaży, marketingu, infrastruktury informatycznej, logistyki a także wyników finansowych i perspektyw na najbliższe lata. Na pytania odpowiedzieli przedstawiciele 7.000 sklepów internetowych.

- Bardzo nas cieszą wyniki badania  „E-commerce 2009”. UPS na pozycji lidera wśród firm kurierskich obsługujących branżę e-commerce to efekt wielu lat doświadczeń i dużego nakładu pracy poświęconego na poznanie tej branży i dopasowanie naszych usług do jej potrzeb - podkreśla Grzegorz Urban, Dyrektor Marketingu UPS Polska.

Firma UPS obsługuje wiele sklepów internetowych, w tym największe i najbardziej popularne witryny w Polsce. Klienci sklepów internetowych nie mogą na własne oczy zobaczyć czy też dotknąć kupowanego towaru, a po dokonaniu transakcji muszą jeszcze czekać na dostawę. Ich wymagania, co do jakości obsługi są więc wyjątkowo wysokie.

Oprócz jakości i terminowości, UPS dostarcza swoim klientom zaawansowane technologicznie narzędzia, które ułatwiają i maksymalnie skracają przygotowanie dokumentacji wysyłkowej, dają możliwość stałego monitoringu wysłanych paczek oraz automatycznie informują o pomyślnym doręczeniu. Aplikacje te mogą być dodatkowo zsynchronizowane z programem magazynowym klienta, tak aby cały proces był szybki i przejrzysty.

- To nie pierwszy wyraz uznania dla firmy UPS w tym obszarze. W sierpniu Computer Reseller News opublikował wyniki barometru CRN Polska, z których wynikało, że UPS jest najlepszą firmą kurierską obsługującą branżę komputerową - największa grupa respondentów wskazała właśnie UPS jako firmę świadczącą usługi o najwyższej jakości - dodaje Grzegorz Urban.

Ostatnio zmieniany wtorek, 22 wrzesień 2009 12:26

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

PEKAES wzmacnia międzynarodową sieć połączeń

PEKAES wzmacnia międzynarodową sieć połączeń

Operator logistyczny PEKAES wprowadził regularne, bezpośrednie połączenie do Rumunii. Po Czechach, Słowacji i Niemczech to...

DB Schenker nabywa udziały na globalnym rynku internetowym uShip

DB Schenker nabywa udziały na globalnym rynku internetowym uShip

DB Schenker inwestuje miliony w celu wzmocnienia strategicznej współpracy z amerykańską internetową giełdą transportową uShip,...

MAN Trucknology® Days 2017

MAN Trucknology® Days 2017

Od 23 do 25 marca 2017 r. odbędą się w Monachium MAN Trucknology® Days. Na...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj