logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL rozwija partnerstwo logistyczne z Fashion Week

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
DHL - oficjalny partner logistyczny Fashion Week - rozszerza zakres współpracy o pokazy w Paryżu, Zurychu i Tokio.Już czwarty rok z rzędu DHL odpowiada za obsługę logistyczną prestiżowego cyklu imprez modowych Fashion Week i Fashion Day, który obejmuje 23 imprezy w 10 krajach na 4 kontynentach. Teraz DHL poszerza zakres usług, a projektanci będą mogli wysyłać kolekcje na pokazy, korzystając z proekologicznej usługi DHL GOGREEN.

- Na przestrzeni ostatnich dekad, DHL zdobył doświadczenie i wiedzę potrzebne do rozwoju elastycznych rozwiązań logistycznych dla branży odzieżowej i mody, coraz ważniejszego elementu gospodarki światowej - mówi Christof Ehrhart, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Deutsche Post DHL - Jesteśmy dumni, że kontynuujemy i rozszerzamy naszą współpracę z Fashion Week.

Specjalizując się w międzynarodowych i krajowych usługach logistycznych, DHL zarządza łańcuchem dostaw mody (fashion supply chain) - od zamówionych materiałów i produkcję próbek, przez kontrolę jakości, magazynowanie odzieży po bezpośrednią dostawę do sklepów i na pokazy. Klientami DHL są zarówno małe, niezależne butiki wymagające jednorazowej usługi, jak i duże sklepy i firmy o złożonych, specjalistycznych wymaganiach dotyczących obsługi. Z wiedzy i doświadczenia specjalistów DHL korzystają najwięksi projektanci na świecie, wśród nich Michael Michalsky i Vivienne Westwood. 19 stycznia br. odbył się pierwszy z serii pokaz mody Mercedes-Benz Fashion Week w Berlinie, rozpoczynając tym samym sezon haute couture 2011. Następna impreza z cyklu Fashion Week odbędzie się w Nowym Jorku (10-17 luty) i Londynie (18-23 luty). DHL jest oficjalnym partnerem logistycznym dla IMG Fashion Weeks na całym świecie. Oprócz imprezy berlińskiej DHL sponsoruje także tygodnie mody w Paryżu, Mediolanie, Londynie, Nowym Jorku, Tokio, Zurichu, Meksyku, Moskwie, Bombaju, Toronto, Istambule, Miami i Sydney.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Młodzi logistycy walczą o finał Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Młodzi logistycy walczą o finał Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

2 grudnia w kilkunastu miastach w całej Polsce odbył się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej....

PKP CARGO dzięki dronom odnotowuje coraz mniej kradzieży

PKP CARGO dzięki dronom odnotowuje coraz mniej kradzieży

PKP CARGO zaprezentowało efekty działań prewencyjnych i przeciw kradzieżowych ze wsparciem dronów. Dzięki ich zastosowaniu...

Analizy DHL umożliwiają lepsze zrozumienie sieci dostawcy

Analizy DHL umożliwiają lepsze zrozumienie sieci dostawcy

DHL poszerza swoje portfolio zarządzania łańcuchem dostaw i analizy poprzez uruchomienie Portalu Transparency DHL Resilience360....

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj