logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL rozwija partnerstwo logistyczne z Fashion Week

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
DHL - oficjalny partner logistyczny Fashion Week - rozszerza zakres współpracy o pokazy w Paryżu, Zurychu i Tokio.Już czwarty rok z rzędu DHL odpowiada za obsługę logistyczną prestiżowego cyklu imprez modowych Fashion Week i Fashion Day, który obejmuje 23 imprezy w 10 krajach na 4 kontynentach. Teraz DHL poszerza zakres usług, a projektanci będą mogli wysyłać kolekcje na pokazy, korzystając z proekologicznej usługi DHL GOGREEN.

- Na przestrzeni ostatnich dekad, DHL zdobył doświadczenie i wiedzę potrzebne do rozwoju elastycznych rozwiązań logistycznych dla branży odzieżowej i mody, coraz ważniejszego elementu gospodarki światowej - mówi Christof Ehrhart, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Deutsche Post DHL - Jesteśmy dumni, że kontynuujemy i rozszerzamy naszą współpracę z Fashion Week.

Specjalizując się w międzynarodowych i krajowych usługach logistycznych, DHL zarządza łańcuchem dostaw mody (fashion supply chain) - od zamówionych materiałów i produkcję próbek, przez kontrolę jakości, magazynowanie odzieży po bezpośrednią dostawę do sklepów i na pokazy. Klientami DHL są zarówno małe, niezależne butiki wymagające jednorazowej usługi, jak i duże sklepy i firmy o złożonych, specjalistycznych wymaganiach dotyczących obsługi. Z wiedzy i doświadczenia specjalistów DHL korzystają najwięksi projektanci na świecie, wśród nich Michael Michalsky i Vivienne Westwood. 19 stycznia br. odbył się pierwszy z serii pokaz mody Mercedes-Benz Fashion Week w Berlinie, rozpoczynając tym samym sezon haute couture 2011. Następna impreza z cyklu Fashion Week odbędzie się w Nowym Jorku (10-17 luty) i Londynie (18-23 luty). DHL jest oficjalnym partnerem logistycznym dla IMG Fashion Weeks na całym świecie. Oprócz imprezy berlińskiej DHL sponsoruje także tygodnie mody w Paryżu, Mediolanie, Londynie, Nowym Jorku, Tokio, Zurichu, Meksyku, Moskwie, Bombaju, Toronto, Istambule, Miami i Sydney.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

UPS zwiększa pojemność w połączeniach lotniczych w południowej Polsce

UPS zwiększa pojemność w połączeniach lotniczych w południowej Polsce

Firma UPS zwiększyła pojemność samolotu kursującego między Katowicami a europejskim lotniczym centrum logistycznym w Kolonii....

Na Śląsku coraz popularniejsze magazyny samoobsługowe

Na Śląsku coraz popularniejsze magazyny samoobsługowe

Przechowywanie przedmiotów w „hotelach dla rzeczy”, jak często nazywa się magazyny samoobsługowe, staje się coraz...

6. Forum Kobiet w Logistyce o wartości dodanej i retencji…

6. Forum Kobiet w Logistyce o wartości dodanej i retencji klienta

„Logistyka +” czyli wszystko o wartości dodanej i retencji klienta - dyskutować o tym będą...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj