logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL Express (Poland) ponownie wprowadza Jumbo Box

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL Express (Poland), dostawca krajowych i międzynarodowych przesyłek ekspresowych, ponownie wprowadza do oferty popularny niegdyś produkt DHL Jumbo Box.

Zapewnia on prosty w obsłudze serwis doręczenia przesyłek dla klientów, którzy nieregularnie korzystają z międzynarodowej wymiany towarowej. Dzisiaj DHL JUMBO BOX umożliwia wysłanie każdej pilnej przesyłki towarowej lotniczej do każdego miejsca na świecie. Dodatkowym atutem usługi jest uproszczenie oferty cennikowej - teraz DHL JUMBO BOX dostępna jest w dwóch praktycznych przedziałach cenowo/wagowych.


Po raz pierwszy nadanie przesyłek DHL Jumbo Box miało miejsce w Azji w roku 1995. Produkt ten był odpowiedzią na potrzeby klientów oczekujących prostego i szybkiego serwisu doręczenia przesyłek towarowych na całym świecie. Od tamtej pory zainteresowanie klientów tym produktem nie słabnie, dlatego firma postanowiła ponownie wprowadzić DHL JUMBO BOX do oferty w wielu krajach.  
   DHL Jumbo Box wkracza na polski rynek z nowym logotypem - prostym graficznie, przyjaznym w odbiorze wizualnym, a jednocześnie właściwie charakteryzującym produkt. Oferta skierowana jest przede wszystkim do mikro i małych firm, które ze względu na prowadzoną działalność, poszukują rozwiązań praktycznych i elastycznych.
    Klienci korzystający z DHL JUMBO BOX mogą wysłać przesyłkę mając do dyspozycji dwa przedziały wagowe zawierające ceny przypisane do stref, w których znajduje się dany kraj doręczenia. Dodatkowo klienci otrzymują opakowanie DHL w celu przygotowania przesyłki do wysłania. Jest ono zawarte już w cenie usługi, stanowiąc tym samym „wartość dodaną” produktu i wyjątkową okazję dla eksportera. Opakowania dostępne są w dwóch kategoriach wagowych - do 10 kg oraz do 25 kg. Klient może skorzystać z prostego eksportu dla przesyłek pilnych, niezależnie czy jest to tylko jeden artykuł, czy większa partia towaru. Opakowania dostępne u kurierów DHL umożliwiają prostą opcję „zamów, zapakuj i zapłać”. Są przyjazne dla środowiska, gdyż zostały wykonane w 100% z materiałów podlegających recyklingowi i tym samym wspierają globalny program ochrony klimatu DHL GOGREEN.

Ostatnio zmieniany wtorek, 07 luty 2012 11:33

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowy obowiązek dla firm - rapotowanie pozafinansowe. Sprawdź, co czeka…

Nowy obowiązek dla firm - rapotowanie pozafinansowe. Sprawdź, co czeka polskie przedsiębiorstwa

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR – Corporate Social Responsibility) stała się w ostatnich latach coraz powszechniejszym...

Nowa łódzka lokalizacja ROHLIG SUUS Logistics

Nowa łódzka lokalizacja ROHLIG SUUS Logistics

ROHLIG SUUS Logistics otworzył w Łodzi nowy oddział, o powierzchni ponad 10.000 m kw. Przestrzeń...

Duży wzrost popytu na powierzchnię magazynową w Europie Środkowo-Wschodniej

Duży wzrost popytu na powierzchnię magazynową w Europie Środkowo-Wschodniej

Z najnowszych danych międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield, która od dłuższego czasu monitoruje rynek...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj