logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL Express (Poland) ponownie wprowadza Jumbo Box

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL Express (Poland), dostawca krajowych i międzynarodowych przesyłek ekspresowych, ponownie wprowadza do oferty popularny niegdyś produkt DHL Jumbo Box.

Zapewnia on prosty w obsłudze serwis doręczenia przesyłek dla klientów, którzy nieregularnie korzystają z międzynarodowej wymiany towarowej. Dzisiaj DHL JUMBO BOX umożliwia wysłanie każdej pilnej przesyłki towarowej lotniczej do każdego miejsca na świecie. Dodatkowym atutem usługi jest uproszczenie oferty cennikowej - teraz DHL JUMBO BOX dostępna jest w dwóch praktycznych przedziałach cenowo/wagowych.


Po raz pierwszy nadanie przesyłek DHL Jumbo Box miało miejsce w Azji w roku 1995. Produkt ten był odpowiedzią na potrzeby klientów oczekujących prostego i szybkiego serwisu doręczenia przesyłek towarowych na całym świecie. Od tamtej pory zainteresowanie klientów tym produktem nie słabnie, dlatego firma postanowiła ponownie wprowadzić DHL JUMBO BOX do oferty w wielu krajach.  
   DHL Jumbo Box wkracza na polski rynek z nowym logotypem - prostym graficznie, przyjaznym w odbiorze wizualnym, a jednocześnie właściwie charakteryzującym produkt. Oferta skierowana jest przede wszystkim do mikro i małych firm, które ze względu na prowadzoną działalność, poszukują rozwiązań praktycznych i elastycznych.
    Klienci korzystający z DHL JUMBO BOX mogą wysłać przesyłkę mając do dyspozycji dwa przedziały wagowe zawierające ceny przypisane do stref, w których znajduje się dany kraj doręczenia. Dodatkowo klienci otrzymują opakowanie DHL w celu przygotowania przesyłki do wysłania. Jest ono zawarte już w cenie usługi, stanowiąc tym samym „wartość dodaną” produktu i wyjątkową okazję dla eksportera. Opakowania dostępne są w dwóch kategoriach wagowych - do 10 kg oraz do 25 kg. Klient może skorzystać z prostego eksportu dla przesyłek pilnych, niezależnie czy jest to tylko jeden artykuł, czy większa partia towaru. Opakowania dostępne u kurierów DHL umożliwiają prostą opcję „zamów, zapakuj i zapłać”. Są przyjazne dla środowiska, gdyż zostały wykonane w 100% z materiałów podlegających recyklingowi i tym samym wspierają globalny program ochrony klimatu DHL GOGREEN.

Ostatnio zmieniany wtorek, 07 luty 2012 11:33

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Otwarto wystawę o ochronie zabytków kolejowych zorganizowaną przez PKP CARGO

Otwarto wystawę o ochronie zabytków kolejowych zorganizowaną przez PKP CARGO

W Senacie RP otwarto wystawę pt. „Ochrona Dziedzictwa Kolejowego w Polsce”. Wystawa prezentuje dorobek spółek...

Volvo Trucks wprowadza na rynek zintegrowany system informacji i rozrywki

Volvo Trucks wprowadza na rynek zintegrowany system informacji i rozrywki

Bardziej przyjemna i bezpieczniejsza jazda, łatwiejsze odnajdywanie drogi i sprawniejsze zarządzanie flotą. To główne zalety...

Reaktywowane PUTy znowu naprawiają tabor PKP CARGO

Reaktywowane PUTy znowu naprawiają tabor PKP CARGO

Przeznaczone do likwidacji przez poprzedni Zarząd PKP CARGO punkty utrzymania taboru (PUT) w Południowym Zakładzie...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj