logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Oferta Deutsche Bahn dostępna w systemie rezerwacyjnym Amadeus

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Firma Amadeus, partner technologiczny i dostawca usług przetwarzania danych dla światowej branży turystycznej, udostępnia biurom podróży w Polsce europejski produkt kolejowy Deutsche Bahn.

Od niedawna przez platformy Amadeus Tour Suite i Amadeus Tour Suite Integrated możliwe jest dokonywanie rezerwacji, a także sprzedaż biletów kolejowych znajdujących się w ofercie niemieckiego operatora, również tych dotychczas niedostępnych w Polsce. Oprócz szerokiej sieci połączeń i taryf, dzięki ofercie Deutsche Bahn, klienci mogą kupować bilety innych europejskich przewoźników, w tym polskich oraz kolei dużych prędkości KDP (ICE, TGV, Thalys, Eurostar, Railjet itd.).

Produkt kolejowy dostępny w ofercie Deutsche Bahn
Przez niemieckiego operatora można wystawić bilet na odcinki obsługiwane przez krajowych przewoźników z dogodnymi warunkami rezerwacji i możliwością rezygnacji z biletu oraz miejscówkami na pociągi EIC, EX, EC na trasach Poznań-Warszawa i Kraków-Warszawa. Dostępne są również połączenia międzynarodowe do Warszawy, Szczecina, Poznania, Wrocławia i Krakowa. Ceny za przejazd Warszawa-Berlin w opcji „Europa Spezial” zaczynają się od 29 € (4 x dziennie), zaś na odcinku Poznań-Berlin - od 19 €. Z kolei opcja „Euro Night”, czyli wygodne podróżowanie nocą po Europie, obejmująca trasę Warszawa-Amsterdam, kosztuje od 29 €. Dzięki specjalnej promocji na przejazd m. in. pociągiem nocnym City Night Line bilet na trasie Berlin-Paryż można nabyć już od 39 €. Z tej bogatej gamy produktów korzystają już biura podróży w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Łodzi i Rzeszowie, które nabyły licencję DB.

- Cieszymy się, że możemy zaoferować biurom podróży kompleksowy produkt kolejowy Deutsche Bahn, dopasowany do aktualnych oczekiwań klientów i sytuacji na rynku usług turystycznych w Polsce i Europie. Zachęcamy biura podróży z lokalnego rynku do korzystania z oferty operatora, co pozwoli im na wzbogacenie dotychczasowej oferty, a tym samym pozyskanie nowych klientów i zwiększenie zysków - komentuje Iwona Białobrzycka, Amadeus Polska.

Wśród niestandardowych produktów kolejowych znajdujących się w ofercie DB warto wymienić Autozug, czyli pociąg samochodowy, na który można wykupić bilet i razem z samochodem - który jest przewożony na specjalnej platformie w tym pociągu - pojechać na urlop zimowy albo letni do wybranego kraju w Europie.

Współpraca z TSS Polska Touristik Service System Sp. z o.o.
Korzystanie z tych atrakcyjnych produktów jest możliwe dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy TSS Polska Touristik Service System Sp. z o.o., firmą działającą w ramach zrzeszenia niezależnych biur podroży promujących nowoczesny i efektywny system sprzedaży usług turystycznych, a Deutsche Bahn, grupą niemieckich firm kolejowych i logistycznych, która ustanowiła TSS Polska Generalnym Agentem Deutsche Bahn GmbH w Polsce. Agenci, używający rozwiązania Tours Suite lub Tours Suite Integrated, zyskują unikalną możliwość poszerzenia swojego portfolio produktów i usług, takich jak sprzedaż biletów europejskich przewoźników na koleje dużych prędkości czy tanie przejazdy po Europie.

- Nabycie licencji na bogatą ofertę Deutsche Bahn umożliwia biurom podróży podniesienie efektywności działania, poszerzenie własnego asortymentu produktów i usług, wzrost zysków dzięki prowizji wynoszącej nawet do 12,5 % oraz - co bardzo ważne - podniesienie jakości obsługi klientów. Wszystko to przekłada się na umacnianie pozycji biur podróży na rynku usług turystycznych oraz pozyskiwanie przez nie nowych klientów - komentuje Teresa Wawdysz, prezes TSS Polska.

Posiadanie licencji Deutsche Bahn w TSS Polska i aktywowanie maski Rail w systemie Amadeus umożliwia biurom podróży przejście do oferty Deutsche Bahn za pomocą jednego kliknięcia. W ten sposób zyskują one szybki i nieograniczony dostęp do połączeń i taryf linii kolejowych w całej Europie, w tym możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów i promocji.

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2012 12:21

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj