logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Inwestycje DHL Express w rozwój pracowników nagrodzone

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL Express (Poland), lider na rynku międzynarodowych i krajowych przesyłek ekspresowych, otrzymał Bursztynową Statuetkę w XIII edycji konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi. W ten sposób Kapituła Konkursu doceniła działania w obszarze „inwestowania w rozwój pracowników”.

- To, że jesteśmy jedną z najlepszych firm w branży ekspresowej w Polsce i na świecie, zawdzięczamy naszemu zespołowi, pracownikom i kurierom. Dzięki ich zaangażowaniu, pasji i specjalistycznej wiedzy każdego dnia budujemy swoją przewagę konkurencyjną i osiągamy sukcesy biznesowe na globalnym i polskim rynku. To dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do programu inwestycji w rozwój pracowników. Jesteśmy dumni, że nasze osiągnięcia w tym obszarze spotkały się z uznaniem Kapituły prestiżowego konkursu - powiedziała Maja Chabińska-Rossakowska, dyrektor ds. personalnych i członek zarządu DHL Express (Poland).

Tylko w 2011 r. pracownicy DHL Express uczestniczyli w 1769 kursach e-learningowych, 19 autorskich szkoleniach wewnętrznych (ich program został opracowany na podstawie potrzeb zgłoszonych w trakcie ocen pracowniczych) oraz 6 programach rozwojowych (m.in. Development Center dla kadry kierowniczej w Contact Center, Indywidualne Plany Rozwojowe dla Pracowników i Menedżerów - Talenty, coaching). Ponad 5000 pracowników i kurierów wzięło udział w pierwszym etapie specjalistycznego szkolenia „Certyfikowani Specjaliści DHL” (CIS), będącego częścią globalnego programu szkoleniowego. Zaprojektowany pod kątem potrzeb DHL Express program pomaga w podnoszeniu specjalistycznej wiedzy zgodnie z obowiązującymi wysokimi standardami obsługi klientów. Szkolenie prowadzone jest przez trenerów wewnętrznych - pracowników firmy.
   Bursztynowa Statuetka za „inwestowanie w rozwój pracowników” to kolejne wyróżnienie przyznane DHL Express w Konkursie „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi”. W 2008 roku w Konkursie firma otrzymała Bursztynową Statuetkę za szkolenia i rozwój pracowników, w 2009 za kształtowanie kultury organizacyjnej, w 2010 za partycypację w zarządzaniu. W 2011 roku firma otrzymała Złotą Statuetkę i tytuł Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi 2011.
   Konkurs Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi organizowany jest przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych (IPISS). Od pierwszej edycji jest wspierany przez prezesa Narodowego Banku Polskiego. Jego celem jest propagowanie wiedzy i doświadczeń w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi poprzez wyróżnianie firm odnoszących sukcesy w tej dziedzinie. W tym roku Kapituła Konkursu, pod przewodnictwem prof. dr hab. Stanisławy Borkowskiej, wyróżniła i uhonorowała 14 firm i instytucji. Nagrody wręczono 19 czerwca podczas uroczystej gali w Warszawie.


Ostatnio zmieniany poniedziałek, 02 lipiec 2012 10:31

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj