logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Spedimex rozszerza współpracę z salonami Empik

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Empik, lider w dystrybucji produktów kultury i rozrywki na polskim rynku, podjął decyzję o rozszerzeniu współpracy z firmą Spedimex Sp. z o.o. Przebieg dotychczasowej - dwuletniej - kooperacji oraz atrakcyjna oferta złożona przez Spedimex w procesie przetargu spowodowała, że Empik zdecydował o jej kontynuowaniu w kolejnych latach.

Współpraca między markami Empik a Spedimex rozpoczęła się w czerwcu 2010 roku. Jej przedmiotem było świadczenie usług dystrybucyjnych na wybranym obszarze Polski. W kolejnym okresie zakres działań został poszerzony o nowe regiony. Od lipca 2012 roku Spedimex jest odpowiedzialny za obsługę salonów już w skali całej Polski. Tym samym firma stała się głównym partnerem spedycyjnym Empiku.
Włączenie do współpracy nowych regionów jest efektem zakończenia procesu przetargowego dla operatorów logistycznych na realizację dostaw do wszystkich salonów Empik w Polsce.

- Powierzyliśmy dystrybucję towarów do naszych 190 salonów firmie Spedimex. Zadecydowała o tym zarówno bardzo konkurencyjna oferta, a także wieloletnie doświadczenie tej firmy w obsłudze sklepów zlokalizowanych w centrach handlowych oraz centrach miast. - mówi Marek Dymarski, Członek Zarządu Empik Sp. z o.o. ds. logistyki i dodaje - Realizacja dostaw do salonów Empik, wymaga posiadania specjalistycznej floty samochodowej, systemu połączeń wahadłowych umożliwiającego wykonywanie w wielu przypadkach porannych dostaw, a także przeszkolonych i zaangażowanych kierowców.

- Jesteśmy dumni, że jedna z najbardziej innowacyjnych sieci na polskim rynku, zdecydowała się kontynuować strategię rozwoju wspólnie z naszą firmą. Dbając o najwyższe standardy i zadowolenie klientów, Empik współpracuje wyłącznie z doświadczonymi i zaufanymi partnerami biznesowymi. - mówi Marcin Bąk, Prezes Zarządu Spedimex - Wybór Spedimex jest dla nas ważnym wyróżnieniem oraz najlepszym potwierdzeniem kompetencji spółki w obszarze dynamicznie rozwijanej sieci dystrybucji. Jestem przekonany, że kolejne lata współpracy okażą się równie owocne.

Spedimex realizuje zamówienia dla firmy Empik do salonów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Odpowiada za obsługę dostaw towarów dostępnych w salonach Empik, a także za przesyłki internetowe sklepów empik.com i smyk.com odbierane przez klientów w sieci Empik.

Ostatnio zmieniany środa, 08 sierpień 2012 11:19

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Aluplast wynajmuje powierzchnię w Logicor Poznań

Aluplast wynajmuje powierzchnię w Logicor Poznań

Aluplast podpisał umowę najmu 10 000 m kw. powierzchni magazynowo-przemysłowej w centrum dystrybucyjnym Logicor Poznań...

MAN wozi świąteczną atmosferę

MAN wozi świąteczną atmosferę

 Czerwony ciągnik siodłowy MAN TGX 18.440 BLS 4x2 EfficientLine2 z kolorową naczepą przemierza w styczniu...

North-West Logistic Park w rękach amerykańskiego inwestora

North-West Logistic Park w rękach amerykańskiego inwestora

Amerykański inwestor Exeter Property Group zawarł finalną umowę kupna centrum magazynowo-produkcyjnego North-West Logistic Park w...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj