logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL i Formuła 1® rozszerzają zwycięskie partnerstwo

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL i Formuła 1® ogłosiły rozszerzenie swojego globalnego partnerstwa. Zgodnie z umową, DHL pozostanie oficjalnym logistycznym i globalnym partnerem w dziedzinie elitarnych zawodów sportów motoryzacyjnych. Będzie też nadal przyznawać nagrodę DHL Fastest Lap Award dla kierowcy, który zaliczył największą liczbę najszybszych okrążeń w sezonie Mistrzostw Świata Formuły™.

- Formuła 1® to doskonały element w światowej klasy portfolio globalnych partnerstw DHL i jesteśmy zachwyceni, że możemy rozszerzać naszą współpracę z zarządem i zespołami Formuły 1 - powiedział Roger Crook, CEO, DHL Global Forwarding Freight. - Nasze partnerstwo jest zbudowane na wspólnych wartościach, takich jak prędkość, precyzja i przekraczanie kolejnych granic. DHL od dawna był pionierem w globalnym transporcie i zarządzaniu łańcuchem dostaw i posiada ponad 25 lat doświadczenia w logistyce sportów motoryzacyjnych. Jesteśmy pewni, że możemy nadal dodawać wyjątkową wartość Formule 1®, kiedy będzie rozszerzała swoją działalność na kolejne rynki i wprowadzała innowacyjne rozwiązania, aby dostarczać rozrywkę swoim fanom na świecie. 

- Jesteśmy szczęśliwi, że możemy kontynuować nasze zwycięskie partnerstwo z DHL w kolejnych sezonach - powiedział Bernie Ecclestone, CEO Formula One Group. - Posiadamy długotrwałe operacyjne i biznesowe relacje z DHL i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że DHL jest jedną z naszych globalnych marek, która gwarantuje wyjątkową jakość usług. Jako partner Official Logistics DHL nadal odgrywa istotną rolę w Formule 1®; a Formuła 1® skorzysta z okazji, by zaprezentować swoją markę najbardziej zaangażowanym i oddanym fanom sportu na świecie.

Jako partner Official Logistics, DHL będzie nadal zapewniał pełen zakres usług logistycznych, obsługując Mistrzostwa Świata Formuły 1®FIA™, w tym świadcząc usługi ekspresowe, frachtu morskiego i lotniczego, pośrednictwo w odprawie celnej i specjalistyczną obsługę na torach wyścigowych. Dodatkowe zalety oddziałów logistycznych i ekspresowych DHL zapewnią, że oczekiwania związane z przewozem różnorodnych, delikatnych i drogich towarów, takich jak: samochody wyścigowe, części, narzędzia do realizacji transmisji telewizyjnych i paliwo do 19 lokalizacji wyścigów na 5 kontynentach w krótkim czasie będzie spełnione.

- Prawdziwa synergia naszego partnerstwa Official Logistics z Formułą 1™ opiera się na fakcie, że obie firmy są globalnymi markami zaangażowanymi w doskonałość działania - powiedział Wolfgang Giehl, starszy wiceprezes, Corporate Brand Marketing, Deutsche Post DHL. - DHL może dzielić się pozytywnymi emocjami i dreszczami związanymi z wyścigami Formuły 1® nie tylko z fanami sportu, ale z ponad 285.000 pracownikami i milionami naszych klientów w 220 krajach i terytoriach na świecie. Jako światowy lider w logistyce jesteśmy w stanie wykorzystywać szeroki zakres platform marketingowych, aby przedstawić wartości, które wyznajemy razem z Formułą 1®, oraz przekazać wyjątkowy sposób, w jaki DHL działa za kulisami, żeby pomagać temu wysokooktanowemu, bardzo wymagającemu sportowi w odnoszeniu sukcesów.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 marzec 2013 10:58

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowe wagony dla dywizji kolejowej OT Logistics poszerzą ofertę transportu…

Nowe wagony dla dywizji kolejowej OT Logistics poszerzą ofertę transportu produktów agro

Grupa Kapitałowa OT Logistics wydzierżawiła nowe wagony typu Tagnpps, które pozwolą spółce na uzupełnienie oferty...

Polskie MŚP współpracują z firmami logistycznymi, aby wzmacniać działalność eksportową…

Polskie MŚP współpracują z firmami logistycznymi, aby wzmacniać działalność eksportową

Wyniki badania, zaprezentowanego przez FedEx Express - spółkę zależną FedEx Corp. i największą na świecie...

DSV wyróżnione aż w trzech kategoriach Rankingu firm TSL

DSV wyróżnione aż w trzech kategoriach Rankingu firm TSL

W tegorocznym Rankingu firm TSL Grupa DSV uplasowała się w pierwszej dziesiątce największych polskich operatorów...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj