logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL i Formuła 1® rozszerzają zwycięskie partnerstwo

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL i Formuła 1® ogłosiły rozszerzenie swojego globalnego partnerstwa. Zgodnie z umową, DHL pozostanie oficjalnym logistycznym i globalnym partnerem w dziedzinie elitarnych zawodów sportów motoryzacyjnych. Będzie też nadal przyznawać nagrodę DHL Fastest Lap Award dla kierowcy, który zaliczył największą liczbę najszybszych okrążeń w sezonie Mistrzostw Świata Formuły™.

- Formuła 1® to doskonały element w światowej klasy portfolio globalnych partnerstw DHL i jesteśmy zachwyceni, że możemy rozszerzać naszą współpracę z zarządem i zespołami Formuły 1 - powiedział Roger Crook, CEO, DHL Global Forwarding Freight. - Nasze partnerstwo jest zbudowane na wspólnych wartościach, takich jak prędkość, precyzja i przekraczanie kolejnych granic. DHL od dawna był pionierem w globalnym transporcie i zarządzaniu łańcuchem dostaw i posiada ponad 25 lat doświadczenia w logistyce sportów motoryzacyjnych. Jesteśmy pewni, że możemy nadal dodawać wyjątkową wartość Formule 1®, kiedy będzie rozszerzała swoją działalność na kolejne rynki i wprowadzała innowacyjne rozwiązania, aby dostarczać rozrywkę swoim fanom na świecie. 

- Jesteśmy szczęśliwi, że możemy kontynuować nasze zwycięskie partnerstwo z DHL w kolejnych sezonach - powiedział Bernie Ecclestone, CEO Formula One Group. - Posiadamy długotrwałe operacyjne i biznesowe relacje z DHL i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że DHL jest jedną z naszych globalnych marek, która gwarantuje wyjątkową jakość usług. Jako partner Official Logistics DHL nadal odgrywa istotną rolę w Formule 1®; a Formuła 1® skorzysta z okazji, by zaprezentować swoją markę najbardziej zaangażowanym i oddanym fanom sportu na świecie.

Jako partner Official Logistics, DHL będzie nadal zapewniał pełen zakres usług logistycznych, obsługując Mistrzostwa Świata Formuły 1®FIA™, w tym świadcząc usługi ekspresowe, frachtu morskiego i lotniczego, pośrednictwo w odprawie celnej i specjalistyczną obsługę na torach wyścigowych. Dodatkowe zalety oddziałów logistycznych i ekspresowych DHL zapewnią, że oczekiwania związane z przewozem różnorodnych, delikatnych i drogich towarów, takich jak: samochody wyścigowe, części, narzędzia do realizacji transmisji telewizyjnych i paliwo do 19 lokalizacji wyścigów na 5 kontynentach w krótkim czasie będzie spełnione.

- Prawdziwa synergia naszego partnerstwa Official Logistics z Formułą 1™ opiera się na fakcie, że obie firmy są globalnymi markami zaangażowanymi w doskonałość działania - powiedział Wolfgang Giehl, starszy wiceprezes, Corporate Brand Marketing, Deutsche Post DHL. - DHL może dzielić się pozytywnymi emocjami i dreszczami związanymi z wyścigami Formuły 1® nie tylko z fanami sportu, ale z ponad 285.000 pracownikami i milionami naszych klientów w 220 krajach i terytoriach na świecie. Jako światowy lider w logistyce jesteśmy w stanie wykorzystywać szeroki zakres platform marketingowych, aby przedstawić wartości, które wyznajemy razem z Formułą 1®, oraz przekazać wyjątkowy sposób, w jaki DHL działa za kulisami, żeby pomagać temu wysokooktanowemu, bardzo wymagającemu sportowi w odnoszeniu sukcesów.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 marzec 2013 10:58

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Rekordowe wakacje w PKP Intercity

Rekordowe wakacje w PKP Intercity

Od czerwca do końca sierpnia 2017 roku z usług PKP Intercity skorzystało o ponad 1,3...

W życie wchodzi CETA - umowa o wolnym handlu pomiędzy…

W życie wchodzi CETA - umowa o wolnym handlu pomiędzy Kanadą a Unią Europejską

Podpisana 30 października 2016 roku w Brukseli umowa o wolnym handlu pomiędzy Kanadą a Unią...

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza 5.10.2017 r. na szkolenie pt. "Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

menadżer zespołu w dziale handlowym

szukam pracowników

2017-09-22


specjalista ds. zakupów i sprzedaży

szukam pracowników

2017-09-22

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj