logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:


A+ A A-

DHL i Formuła 1® rozszerzają zwycięskie partnerstwo

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL i Formuła 1® ogłosiły rozszerzenie swojego globalnego partnerstwa. Zgodnie z umową, DHL pozostanie oficjalnym logistycznym i globalnym partnerem w dziedzinie elitarnych zawodów sportów motoryzacyjnych. Będzie też nadal przyznawać nagrodę DHL Fastest Lap Award dla kierowcy, który zaliczył największą liczbę najszybszych okrążeń w sezonie Mistrzostw Świata Formuły™.

- Formuła 1® to doskonały element w światowej klasy portfolio globalnych partnerstw DHL i jesteśmy zachwyceni, że możemy rozszerzać naszą współpracę z zarządem i zespołami Formuły 1 - powiedział Roger Crook, CEO, DHL Global Forwarding Freight. - Nasze partnerstwo jest zbudowane na wspólnych wartościach, takich jak prędkość, precyzja i przekraczanie kolejnych granic. DHL od dawna był pionierem w globalnym transporcie i zarządzaniu łańcuchem dostaw i posiada ponad 25 lat doświadczenia w logistyce sportów motoryzacyjnych. Jesteśmy pewni, że możemy nadal dodawać wyjątkową wartość Formule 1®, kiedy będzie rozszerzała swoją działalność na kolejne rynki i wprowadzała innowacyjne rozwiązania, aby dostarczać rozrywkę swoim fanom na świecie. 

- Jesteśmy szczęśliwi, że możemy kontynuować nasze zwycięskie partnerstwo z DHL w kolejnych sezonach - powiedział Bernie Ecclestone, CEO Formula One Group. - Posiadamy długotrwałe operacyjne i biznesowe relacje z DHL i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że DHL jest jedną z naszych globalnych marek, która gwarantuje wyjątkową jakość usług. Jako partner Official Logistics DHL nadal odgrywa istotną rolę w Formule 1®; a Formuła 1® skorzysta z okazji, by zaprezentować swoją markę najbardziej zaangażowanym i oddanym fanom sportu na świecie.

Jako partner Official Logistics, DHL będzie nadal zapewniał pełen zakres usług logistycznych, obsługując Mistrzostwa Świata Formuły 1®FIA™, w tym świadcząc usługi ekspresowe, frachtu morskiego i lotniczego, pośrednictwo w odprawie celnej i specjalistyczną obsługę na torach wyścigowych. Dodatkowe zalety oddziałów logistycznych i ekspresowych DHL zapewnią, że oczekiwania związane z przewozem różnorodnych, delikatnych i drogich towarów, takich jak: samochody wyścigowe, części, narzędzia do realizacji transmisji telewizyjnych i paliwo do 19 lokalizacji wyścigów na 5 kontynentach w krótkim czasie będzie spełnione.

- Prawdziwa synergia naszego partnerstwa Official Logistics z Formułą 1™ opiera się na fakcie, że obie firmy są globalnymi markami zaangażowanymi w doskonałość działania - powiedział Wolfgang Giehl, starszy wiceprezes, Corporate Brand Marketing, Deutsche Post DHL. - DHL może dzielić się pozytywnymi emocjami i dreszczami związanymi z wyścigami Formuły 1® nie tylko z fanami sportu, ale z ponad 285.000 pracownikami i milionami naszych klientów w 220 krajach i terytoriach na świecie. Jako światowy lider w logistyce jesteśmy w stanie wykorzystywać szeroki zakres platform marketingowych, aby przedstawić wartości, które wyznajemy razem z Formułą 1®, oraz przekazać wyjątkowy sposób, w jaki DHL działa za kulisami, żeby pomagać temu wysokooktanowemu, bardzo wymagającemu sportowi w odnoszeniu sukcesów.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 marzec 2013 10:58

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Grupa Raben posadziła już ponad 10 000 drzew

Grupa Raben posadziła już ponad 10 000 drzew

15 października 2016 roku w Stanisławowie k. Pruszcza Gdańskiego pracownicy Grupy Raben posadzili ponad 1500...

Jaworzno kupuje kolejne 22 bateryjne Solarisy

Jaworzno kupuje kolejne 22 bateryjne Solarisy

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Jaworzno oraz polski producent Solaris Bus & Coach podpisały 5 października 2016...

MLP Group umacnia się pod Poznaniem

MLP Group umacnia się pod Poznaniem

MLP Group wybuduje nowy park logistyczny w pobliżu Poznania. Będzie to drugie centrum w tej...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj