logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Incognito na światową premierę - DHL przewiózł nowego Mercedesa klasy S

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL, dostawca globalnych usług logistycznych, przewiózł najnowszej generacji Mercedesa klasy S na światową premierę, która odbyła się 15 maja 2013 r. w Hamburgu.

Zasłonięty luksusowy sedan, transportowany bezpośrednio z fabryki Mercedes-Benz w Stuttgarcie do podmiejskiej dzielnicy Hamburga, Finkenwerder, poleciał samolotem transportowym DHL typu A300-600. W Hamburgu ten nowy samochód zaprezentowano po raz pierwszy dla około 700 klientów, sprzedawców i dziennikarzy.

- Ta oczekiwana z niecierpliwością prezentacja jest szczególnie ważnym etapem dla Mercedesa, dlatego mamy najwyższe wymagania w odniesieniu do bezpiecznego transportu samochodu i zachowania tej informacji w tajemnicy. Cieszymy się, że od wielu lat naszym partnerem jest DHL, który spełnia te same surowe normy jakości, jakie stawiamy sobie samym i do którego możemy mieć pełne zaufanie - powiedział Jörg Howe, dyrektor ds. komunikacji Daimler AG.

Współpraca DHL z firmą Mercedes-Benz przy bezpiecznym transporcie nowego modelu klasy S do Hamburga była naprawdę ścisła. Dzięki członkom załogi DHL, ochronie fabryki Mercedes-Benz oraz specjalnemu systemowi kamuflażu samochodu, spełniono niezwykle wysokie wymagania bezpieczeństwa całej operacji.

- W świetle wielu lat współpracy z Daimlerem, jesteśmy dumni, że mogliśmy przewieźć model klasy premium z rodziny samochodów Mercedes-Benz na oficjalną międzynarodową prezentację. To specjalne zadanie jest kolejnym dowodem zaufania, jakim obdarzają nasze produkty i naszych ludzi wiodące przedsiębiorstwa, takie jak Mercedes - powiedział Fathi Tlatli, prezes globalnego sektora motoryzacyjnego, DHL Customer Solutions & Innovation.

DHL od wielu lat jest partnerem firmy Mercedes-Benz. Jednostki organizacyjne DHL zapewniają rozwiązania logistyczne, które spełniają specyficzne wymagania tej dużej i znanej marki. Szeroka gama produktów DHL obejmuje usługi takie jak dostawa na czas dla zakładów produkcyjnych lub logistykę części zamiennych.

Ostatnio zmieniany środa, 29 maj 2013 13:13

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

UPS uruchamia centrum w Mysłowicach

UPS uruchamia centrum w Mysłowicach

Firma UPS uroczyście otworzyła nowe centrum przeładunkowe w Mysłowicach. Większa powierzchnia i zwiększona przepustowość paczek...

ORLEN oferuje na stacjach tankowanie wodoru

ORLEN oferuje na stacjach tankowanie wodoru

Pierwszy pilotażowy punkt dla aut zasilanych wodorem w Grupie ORLEN został uruchomiony na niemieckiej stacji...

Nowa wersja Specyfikacji Ogólnych GS1

Nowa wersja Specyfikacji Ogólnych GS1

Pojawiła się nowa wersja Specyfikacji Ogólnych GS1. To już siedemnasta odsłona dokumentu, który zawiera techniczne...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj