logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Manchester United i DHL rozpoczynają "United Trophy Tour"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z okazji zdobycia przez klub tytułu ligi, Manchester United wspólnie ze swoim oficjalnym partnerem logistycznym - DHL, rozpoczynają United Trophy Tour po całym świecie. W najbliższych miesiącach DHL dostarczy puchar Premier League do 31 miejsc na całym świecie. W trasę objazdową ruszą także trofea Manchester United, przewiezione przez DHL prosto z muzeum na Old Trafford, dzięki czemu fani będą mieli możliwość poznać wyjątkowe momenty z historii klubu.

Po oficjalnym rozpoczęciu imprezy w Manchesterze, jeszcze w tym miesiącu, 30 października United Trophy Tour ruszy do Rio de Janeiro. W trakcie pięciomiesięcznej podróży puchar Premier League trafi do wielu miejsc, między innymi do: Dubaju, Bombaju, Dżakarty, Szanghaju, Nowego Jorku, Los Angeles, Singapuru, Tokio, Bangkoku, Moskwy i Istambułu. Ta ekscytująca inicjatywa pozwoli tysiącom fanów Manchester United na całym świecie wziąć udział w świętowaniu tytułu Ligi zdobytego po raz 20.
   W ramach trasy objazdowej odbędą się liczne imprezy dla fanów, transmisje meczów na żywo oraz prezentacje pamiątek Manchester United, które DHL przewiezie bezpośrednio z muzeum na Old Trafford. Pucharowi Premier League na różnych etapach podróży towarzyszyć będą niektóre z Legend Klubu, między innymi Andrew Cole, Denis Irwin, Bryan Robson i Dwight Yorke.
   Impreza ta jest kontynuacją udanego partnerstwa DHL i Manchester United, w ramach którego w sezonie 2011/12 zrealizowano DHL Champ19ns Trophy Tour, świętujący w 27 miastach na całym świecie zdobycie po raz 19 tytułu Ligi.

- Zdobycie po raz 20. tytułu Ligi jest ogromnym krokiem w historii Klubu a United Trophy Tour, którego logistyką zajmie się DHL, stanowi znakomitą okazję do świętowania tego wydarzenia na skalę globalną - powiedział dyrektor zarządzający Grupy ds. Manchester United, Richard Arnold. - Manchester United ma 659 milionów fanów na całym świecie, a impreza ta jest dla wielu z nich wyjątkową okazją, by bezpośrednio zetknąć się z Klubem w nowej, ekscytującej formie. Cieszymy się, że w trakcie trasy odwiedzimy każde z 31 miast.

- United Trophy Tour, które dla świata dostarczy DHL, stanowi dla nas okazję, by zaprezentować partnerstwo DHL z Manchester United naszym klientom i pracownikom w każdym z miejsc, w których odbędzie się impreza, oraz by świętować wspólne elementy przyczyniające się do sukcesu w sporcie i biznesie. Trasa objazdowa czerpie z sukcesu DHL Champ19ns Trophy Tour w sezonie 2011/12, z którego DHL był niesamowicie dumny - komentuje John Pearson, prezes DHL Express Europe. - DHL posiada globalną sieć w ponad 220 krajach i terytoriach. Cieszymy się, że będziemy mogli zaprezentować historię Manchester United naszym klientom oraz przedstawić legendy Klubu i puchar Premier League na wielu naszych kluczowych rynkach na całym świecie.

Najnowsze informacje o United Trophy Tour oraz o szczegółach imprez w każdym z miast znajdują się na stronie www.manutd.com/unitedtrophytour.

Ostatnio zmieniany środa, 23 październik 2013 09:58

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj