logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

System firmy TRONIK dostępny w nowym TC eMap®

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wśród dostawców telematycznych, których systemy zostały zintegrowane z TC eMap® firmy TimoCom jest między innymi firma Tronik. Dzięki temu osoby korzystające z rozwiązań polskiego producenta oprogramowania i urządzeń GPS oraz giełdy TC Truck&Cargo® mogą w prosty sposób lokalizować swoje pojazdy na innowacyjnej mapie, która została wyposażona w funkcję trackingu.

Tronik
Przedsiębiorstwo Tronik od lat specjalizuje się w monitoringu logistycznym. Konsekwencją tego wieloletniego doświadczenia jest system GPS Atrax. Dzięki niemu firmy transportowe mogą liczyć m.in. na: obniżenie norm zużycia paliwa, kontrolę czasu pracy kierowców czy pomiar temperatury w chłodniach. Co ważne, firma Tronik jest autorem oraz producentem całego systemu (zarówno sprzętu jak i oprogramowania), dlatego też jej produkty i usługi mogą być modyfikowane pod kątem potrzeb klientów.

Więcej możliwości
Zintegrowanie systemu GPS Atrax z TC eMap® daje użytkownikom obu narzędzi nie tylko szansę na wygodniejsze monitorowanie pozycji pojazdów, ale również na niezwykle łatwe i bezpieczne tworzenie tzw. udostępnień. Wystarczy, że wpiszą oni do programu TimoCom numer ID kontrahenta, któremu chcą umożliwić, przez określony czas, uzyskanie widoku na pozycję pojazdu z jego ładunkiem. Dzięki nowemu TC eMap® przewoźnicy mogą budować swoją przewagę konkurencyjną, ponieważ pozwalając swoim partnerom na śledzenie powierzonych do przewozu towarów, budują zaufanie i zdobywają intratne zlecenia. Z drugiej strony zyskują również nadawcy towarów, ponieważ mają oni od teraz możliwość szybkiego uzyskania informacji nt. danego przewozu. Nie są już więc narażeni na wykonywanie czasochłonnych połączeń telefonicznych.

Zgrany duet
Firma "RS TRANS Transport i Spedycja Międzynarodowa" z siedzibą w Legionowie od lat korzysta zarówno z oprogramowania TimoCom, jak i systemu GPS Atrax firmy Tronik. Połączenie obu programów znacznie usprawniło pracę spedytorów. Obecnie korzystają oni z TC eMap® niemalże nieustannie. Jest to bardzo wygodne, bowiem wystarczy jedno kliknięcie z widoku oferty, by ujrzeć ilość kilometrów do przejechania i móc łatwo skalkulować stawkę.

- Dzięki TC eMap® przyspieszyliśmy proces podejmowania decyzji o podjęciu ładunku, mamy możliwość rzeczywistego oszacowania czasu dojazdu, a także podnieśliśmy jakość świadczonych usług poprzez udostępnianie kontrahentom widoku na pozycje pojazdów - mówi Grzegorz Redlicki, współwłaściciel "RS TRANS Transport i Spedycja Międzynarodowa".

Bezpłatny test
Oprogramowanie TimoCom: giełdę TC Truck&Cargo®, platformę przetargową TC eBid® oraz nowy TC eMap® można testować bezpłatnie przez 4 tygodnie. Jest to czas, w którym przedsiębiorstwa mogą dokonać swoistego przeglądu rynku. Aktywne poszukiwanie ofert oraz zgłaszanie swoich ładunków bądź pustych przestrzeni ładunkowych już od samego początku przynosi użytkownikom wymierne efekty finansowe.

Ostatnio zmieniany piątek, 31 styczeń 2014 13:17

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Rekordowe wakacje w PKP Intercity

Rekordowe wakacje w PKP Intercity

Od czerwca do końca sierpnia 2017 roku z usług PKP Intercity skorzystało o ponad 1,3...

W życie wchodzi CETA - umowa o wolnym handlu pomiędzy…

W życie wchodzi CETA - umowa o wolnym handlu pomiędzy Kanadą a Unią Europejską

Podpisana 30 października 2016 roku w Brukseli umowa o wolnym handlu pomiędzy Kanadą a Unią...

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza 5.10.2017 r. na szkolenie pt. "Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

menadżer zespołu w dziale handlowym

szukam pracowników

2017-09-22


specjalista ds. zakupów i sprzedaży

szukam pracowników

2017-09-22

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj