logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Pakiet ubezpieczeniowy DHL SHIPMENT INSURANCE

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL Express (Poland) od stycznia br. proponuje klientom korzystną ofertę ubezpieczeniową pod nazwą „DHL SHIPMENT INSURANCE”.

Ubezpieczenie przesyłek to opcjonalna usługa, którą klient może z łatwością wybrać dla wysyłanych przez siebie towarów w ruchu międzynarodowym. Teraz, korzystając z atrakcyjnej oferty, może ubezpieczyć od wszelkiego ryzyka każdą przesyłkę międzynarodową. Ubezpieczenie przesyłek dotyczy kopert z dokumentami, jak i przesyłek towarowych z pewnymi restrykcjami, które zależą od kraju docelowego i zawartości przesyłki. Ubezpieczenie DHL chroni dodatkowo przesyłkę od momentu odbioru przez firmę DHL Express do czasu dostawy pod wskazany adres. Obejmuje utratę przesyłki lub jej uszkodzenie, z zastrzeżeniem niektórych ograniczeń.
   W odróżnieniu od oferowanego na rynku zwiększonego zakresu odpowiedzialności, które nie jest jednoznaczne z ubezpieczeniem, firma DHL Express (Poland) jest jedynym przewoźnikiem proponującym ubezpieczenie przesyłek, obejmujące również jej ochronę w przypadku działania siły wyższej, np. uszkodzenia spowodowanego burzą.
    „DHL SHIPMENT INSURANCE“ to kampania przygotowana specjalnie pod oczekiwania i potrzeby klientów. Z obserwacji zachowań klientów wynika, że często chcąc ubezpieczyć towary o wyższej wartości, zdarza się, że rezygnują z ubezpieczenia artykułów niskokosztowych. Zakładają bowiem, że utrata kosztownych artykułów będzie miała bardziej dotkliwe skutki finansowe. Zaoferowanie klientowi umowy ubezpieczenia na korzystnych warunkach, nie tylko zapewnia ochronę wszystkim przesyłkom, ale również okazuje się wydajnym kosztowo rozwiązaniem w przypadku ubezpieczenia artykułów o niższej wartości, do których tak naprawdę klienci mają stosunek bardzo osobisty albo sentymentalny.

- „DHL SHIPMENT INSURANCE“ to oferta zapewniająca pełną i stałą ochronę wszystkim przesyłkom - powiedział Artur Degórski, menedżer ds. rozwoju produktów międzynarodowych DHL Express (Poland).

DHL Express, jako globalny dostawca usług logistycznych, ułatwia klientom wymianę handlową import/eksport w ponad 220 krajach, zapewniając całościową obsługę, zarówno logistyczną, jak i doradczą, również pod względem formalno-prawnym. Zadaniem logistyki DHL Express jest usprawnianie prowadzonej przez klientów działalności biznesowej w wymiarze globalnym i zapewnienie bezpieczeństwa ich przesyłkom. Dlatego też DHL Express reaguje na potrzeby rynku i dostosowuje ofertę do zmieniających się oczekiwań klientów. Gwarantem bezpieczeństwa przesyłki jest pełna i stała jej ochrona w całym procesie doręczenia, za którą stoją wysoka jakość obsługi i terminowość usług. „DHL SHIPMENT INSURANCE“ to obecnie najkorzystniejsza oferta ubezpieczeniowa, jaka jest dostępna na rynku. Kampania potrwa do końca roku 2014.
Więcej informacji na temat ubezpieczeń przesyłek pod linkiem: DHL-USŁUGI DODATKOWE.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

DSV wyróżnione aż w trzech kategoriach Rankingu firm TSL

DSV wyróżnione aż w trzech kategoriach Rankingu firm TSL

W tegorocznym Rankingu firm TSL Grupa DSV uplasowała się w pierwszej dziesiątce największych polskich operatorów...

W góry, na Mazury i nad morze z PKP Intercity

W góry, na Mazury i nad morze z PKP Intercity

Od 23 czerwca 2017 roku ruszyła wakacyjna oferta PKP Intercity. W okresie letnim przewoźnik uruchamia...

PKP CARGO na rzecz bezpieczeństwa na kolei

PKP CARGO na rzecz bezpieczeństwa na kolei

PKP CARGO wzięło udział w ćwiczeniach służb ratowniczych na kolei. Spółka chce w ten sposób...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj