logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Aplikacja mWARS nagrodzona

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

WARS S.A. zdobył główną nagrodę MIC AWARD IRCG 2015 r. za aplikację mWAR w kategorii The Most Innovative Caterer Award. Nagroda ta została przyznana w Rzymie, podczas dorocznego spotkania The International Rail Catering Group (IRCG) - międzynarodowej organizacji zrzeszającej firmy świadczące usługi cateringowe i hotelowe na rzecz przewoźników kolejowych.

    WARS S.A. jest firmą usługową obecną na krajowym rynku przewozów pasażerskich od ponad 66 lat - rozpoznawaną przez niemalże każdego Polaka. Właścicielem wagonów, w których WARS S.A. prowadzi obsługę podróżnych jest PKP Intercity S.A. W ramach współpracy z PKP Intercity S.A oraz przewoźnikiem zagranicznym, WARS S.A świadczy usługi w wagonach restauracyjnych, barowych, sypialnych oraz kuszetach. Aktualnie firma obsługuje 19 pociągów Express InterCity Premium oraz 33 wagony gastronomiczne, w tym 15 restauracyjnych i 18 barowych, jak również 54 wagony sypialne i 35 wagonów z miejscami do leżenia (kuszet).
   Wchodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów i zwiększając komfort podróży, firma w 2014 r. udostępniła nowoczesną aplikację mobilną mWars, która jest pierwszym tego typu narzędziem wdrożonym do transportu kolejowego w Polsce, a drugim takim rozwiązaniem na świecie.
   Aplikacja mWARS jest jednym z etapów realizacji strategii WARS S.A., polegającej na zwiększaniu komfortu podróży pociągami. Użytkownicy aplikacji mWARS mają możliwość przeglądania menu WARS z opisem i zdjęciami każdej potrawy, dostępnej w ofercie. Aplikacja mWARS pozwala, w czasie podróży pociągiem, zamówić dania z wagonów restauracyjnych WARS w 17 pociągach Express InterCity przez smartfona lub tablet, z dostawą do miejsc siedzących pasażerów. 

- Naszym celem było udostępnienie pasażerom szybkiej i prostej alternatywy umożliwiającej sprawdzenie oferty WARS i złożenie zamówienia bezpośrednio z miejsca pasażera. Jesteśmy dumni, że aplikacja mWARS spotkała się z tak dużym zainteresowaniem w czasie spotkania IRCG. Uzyskanie głównej nagrody MIC AWARD IRCG 2015 r. jest dla nas zwieńczeniem pracy całego zespołu WARS S.A., którego wiedza i zaangażowanie pozwoliły na stworzenie i co najważniejsze, skuteczne wdrożenie aplikacji. Wartym podkreślenia jest fakt, że mWARS jest projektem pionierskim na skalę europejską - powiedział Maciej Popiołek, dyrektor Działu Strategii i Marketingu WARS S.A.
    
   Tytuł The Most Innovative Caterer Award stanowi prestiżowe wyróżnienie dla najbardziej innowacyjnych usług lub produktów oferowanych pasażerom. W kategorii The Most Innovative Caterer Award o nagrodę ubiegały się czołowe firmy reprezentujące sektor usług cateringowych i hotelowych u przewoźników kolejowych: Deutsche Bahn, Elevetino, WARS S.A., SB, Rail Gourmet, Chef Express.
   Aplikacja mWARS udostępniona jest bezpłatnie w sklepach Google Play i App Store: Google Play: http://bit.ly/1Wv43R9 i App Store: http://apple.co/1jtcA8Y

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 październik 2015 11:36

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj