logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Przekieruj swoją paczkę - ruszyła nowa usługa DHL Parcel

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Od listopada DHL Parcel włączył do swojej oferty nową usługę - Przekieruj paczkę. Umożliwia ona m.in. zmianę adresu doręczenia zamówionej przesyłki, kiedy ta jest już w drodze do odbiorcy. By to zrobić wystarczy dostęp do komputera bądź urządzenia mobilnego połączonego z siecią internetową.

    Za pomocą specjalnie w tym celu stworzonego serwisu Przekieruj paczkę (www.przekieruj.dhlparcel.pl) odbiorca przesyłki będzie mógł sam, bez konieczności kontaktu z nadawcą, zadecydować o najwygodniejszym sposobie przekierowania.

- Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, stąd pomysł włączenia do naszej oferty nowej usługi. Zależy nam by być firmą elastyczną, ceniącą czas konsumentów, a także innowacyjną, wykorzystującą nowe technologie. Przekieruj paczkę to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli odbiorcom zarządzać swoją przesyłką od momentu jej nadania, aż do chwili jej dostarczenia. Mamy nadzieję, że nowa usługa finalnie przyczyni się również do zwiększenia skuteczności naszych doręczeń, a co za tym idzie zwiększenia satysfakcji klientów - komentuje Igor Caban, dyrektor zarządzający DHL Parcel.

   Korzystając z serwisu Przekieruj paczkę odbiorca, podając numer przesyłki oraz indywidualny kod PIN, może praktycznie w każdej chwili zmienić adres jej dostarczenia. By odebrać przesyłkę w wygodnym dla siebie miejscu i czasie, klient ma możliwość nie tylko przekierować ją do jednego z tysiąca punktów DHL Parcelshop (m.in. stacje benzynowe, sklepy), ale także całkowicie zmienić datę i adres doręczenia paczki w obrębie danego terminala doręczającego. Alternatywnym adresem dostarczenia może stać się niemal każde miejsce znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie poprzednio wybranej lokalizacji, bez względu na to, czy jest to mieszkanie sąsiada, znajomych czy też miejsce pracy. Chcąc sprostać oczekiwaniom swoich klientów, w ramach usługi, firma umożliwia także całkowitą rezygnację z przesyłki. W tym celu wystarczy tylko podać powód anulowania zamówienia.
   Informację o możliwości przekierowania paczki klient otrzymuje w formie usługi dodatkowej Powiadomienie e-mail/SMS. Wiadomość może pojawić się w dniu nadania przesyłki, w dniu doręczenia oraz już po jej awizowaniu. Dodatkowo odbiorca ma możliwość systematycznego sprawdzania statusu przesyłki na stronie www.dhlparcel.pl. Serwis Przekieruj paczkę obsługuje wszystkie przesyłki w dostępnej obecnie ofercie z wyjątkiem usługi DHL Parcel MAX (przesyłki powyżej 31,5 kg do 2 500 kg).

Ostatnio zmieniany wtorek, 17 listopad 2015 12:40

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

DB Schenker wspiera Mercedes-AMG Petronas Motorsport na torze Hungaroring

DB Schenker wspiera Mercedes-AMG Petronas Motorsport  na torze Hungaroring

Już 30 lipca eksperci DB Schenker będą kibicować Srebrnym Strzałom na torze Hungaroring podczas tegorocznego...

Era logistyki zintegrowanej w wydaniu 4PL

Era logistyki zintegrowanej w wydaniu 4PL

Dostęp do wiedzy o rynku, optymalizacja kosztów oraz poprawa efektywności operacji logistycznych. To zaledwie trzy...

Firmy transportowe stawiają na Trójmiasto

Firmy transportowe stawiają na Trójmiasto

Omega Pilzno, firma specjalizująca się w transporcie, spedycji i usługach logistycznych, wynajęła ponad 12 tys....

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj