logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DSV Protect coraz popularniejsze

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wdrożona z początkiem listopada ubiegłego roku usługa DSV Protect, zapewniająca dodatkową ochronę podczas transportu drogowego, spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów. O tym, jak rozwija się nowy serwis operatora opowiada Anna Kowalska-Zientek, kierownik zarządzania ryzykiem, bezpieczeństwem i zgodnością w DSV Road.

   DSV Protect to usługa, której celem jest zwiększenie podstawowej ochrony przewożonych towarów. Jest to serwis o charakterze wartości dodanej, a klienci DSV Road docenili przede wszystkim możliwość ponadstandardowego zabezpieczenia swoich przesyłek w transporcie międzynarodowym za niewielką kwotę. Dla przypomnienia - DSV Protect, oprócz rozszerzenia odpowiedzialności DSV Road w ruchu międzynarodowym, zapewnia klientom także dodatkowe korzyści m.in. usprawnienie procesu reklamacji oraz przyspieszenie wypłaty rekompensaty.
   Po kilku miesiącach funkcjonowania usługi DSV Protect możemy stwierdzić, iż implementacja tego produktu była strzałem w dziesiątkę. Udowodniliśmy, że w przypadku niespodziewanych sytuacji klienci, których przesyłki zostały objęte tym serwisem, otrzymali nie tylko usługę zwiększającą wysokość odszkodowania wypłacanego przez DSV na wypadek ubytku, utraty lub uszkodzenia przewożonego towaru, ale również zwiększone bezpieczeństwo i priorytetową obsługę reklamacji.
   Mając świadomość tych wszystkich nieoczekiwanych zagrożeń, jakie mogą wystąpić podczas realizacji usługi transportu na każdym etapie łańcucha dostaw staraliśmy się jak najlepiej dostosować tę usługę do oczekiwań naszych klientów. Zebrane przez nas opinie klientów potwierdzają, że nam się to udało. Reklamacja dotyczące uszkodzenia towaru w przewozie są szybko rozpatrywane. Od momentu powstania szkody aż do dostarczenia towaru klienci są informowani o wszystkim oraz otrzymują instrukcje, jak powinniśmy postępować.
   Elementy, na które postawiliśmy podejmując decyzję o implementacji DSV Protect, a mianowicie zwiększone bezpieczeństwo przesyłek, priorytetowa obsługa reklamacji oraz szybka rekompensata poskutkowały wzrostem zadowolenia naszych klientów. Wysoki poziom satysfakcji klientów jest zaś gwarantem zapewnienia wysokiej jakości oferowanej przez nas usługi i dostosowania jej do ich potrzeb oraz oczekiwań. Efektywna oraz szybka obsługa reklamacyjna pozwoliła na zmianę typowego postrzegania reklamacji przez pryzmat trudnej sytuacji, wywołującej głównie rozczarowanie oraz niezadowolenie. Zmieniliśmy to negatywne postrzeganie poprzez wykorzystanie reklamacji oraz korzyści jakie dostarcza DSV Protect w celu usatysfakcjonowania naszych klientów.

Ostatnio zmieniany piątek, 08 kwiecień 2016 07:42

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Ostatnia szansa na listopadowe szkolenia o kodach kreskowych i etykiecie…

Ostatnia szansa na listopadowe szkolenia o kodach kreskowych i etykiecie logistycznej

Fundacja GS1 Polska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowych szkoleniach stacjonarnych, przygotowanych na podstawie najlepszych...

Solaris dostarcza pierwszy przegubowy autobus elektryczny do stolicy

Solaris dostarcza pierwszy przegubowy autobus elektryczny do stolicy

Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie otrzymały właśnie w dzierżawę autobus elektryczny o długości 18 metrów...

Michelin solutions z europejskim kontraktem od XPO Logistics

Michelin solutions z europejskim kontraktem od XPO Logistics

Spółka Michelin solutions podpisała umowę o współpracy z XPO Logistics, wiodącym dostawcą usług transportowych i...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj