logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Wielki przejazd po Europie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

13 października 2016 roku z siedziby MAN w Monachium w trasę "Wielkiego przejazdu po Europie" ruszyło dwanaście ciężarówek serii TG i dwa pojazdy dostawcze TGE.

    Przez najbliższe sześć tygodni będą przemierzać całą Europę - od Kopenhagi przez Madryt aż po Wrocław, aby przedstawić nowości produktowe MAN prezentowane ostatnio na targach IAA. Dwanaście ciężarówek TG i dwa transportery TGE pokonają w sumie 9000 km, zatrzymując się po drodze: w Wiedniu, Paryżu, Madrycie, Bilbao, Zolder, Kopenhadze, Wrocławiu, Wels, Pradze, Timisoarze, Bukareszcie, Budapeszcie, żeby 28.11 br. powrócić do Monachium.
   "Wielki przejazd po Europie” to impreza, podczas której przedstawiona jest bogata paleta pojazdów podkreślających innowacyjne i praktyczne rozwiązania branżowe adresowane do użytkowników różnych segmentów. Należy tu wymienić cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem w Hanowerze ciągnik siodłowy TGX 18.640 4x2 LLS w ekskluzywnej wersji PerformanceLine Edition oraz ciągnik TGX 18.500 4x2 BLS z nowej serii EfficientLine3 - oba przeznaczone do transportu dalekobieżnego.
   W ramach "Wielkiego przejazdu po Europie" zostaną zaprezentowane nie tylko nowe pojazdy ciężarowe z najmłodszym członkiem rodziny - MAN TGE, ale także wszystkie nowości i innowacyjne rozwiązania prezentowane na targach IAA, w tym nowa platforma marki RIO oraz usługi After Sales i MAN Financial Services. Celem całego przedsięwzięcia jest kompleksowe zapoznanie jak największej liczby klientów z najnowszą ofertą MAN. Szacunkowa liczba gości, której spodziewamy się podczas całej trasy "Wielkiego przejazdu po Europie" to minimum 3000 gości.

Ostatnio zmieniany środa, 02 listopad 2016 09:04

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

GEFCO oficjalnie otwiera oddział w Grecji

GEFCO oficjalnie otwiera oddział w Grecji

GEFCO, światowy gracz w logistyce dla przemysłu i europejski lider w logistyce dla branży motoryzacyjnej,...

Dachser z tytułem Inwestor w Kapitał Ludzki 2017

Dachser z tytułem Inwestor w Kapitał Ludzki 2017

Dachser, jeden z wiodących operatorów logistycznych na świecie, został po raz kolejny laureatem programu Inwestor...

W Porcie Gdańsk powstanie nowy terminal cukrowy

W Porcie Gdańsk powstanie nowy terminal cukrowy

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. i Krajowa Spółka Cukrowa S.A. podpisały umowę dotyczącą dzierżawy nieruchomości...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj