logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

MAN Trucknology® Days 2017

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Podczas Trucknology® Days w Monachium MAN zaprezentuje bogatą paletę pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla różnych branż. Podczas Trucknology® Days w Monachium MAN zaprezentuje bogatą paletę pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla różnych branż.

Od 23 do 25 marca 2017 r. odbędą się w Monachium MAN Trucknology® Days. Na imprezie zaprezentuje się 90 wystawców. Firma MAN Truck & Bus zaprezentuje w Monachium swoje bogate portfolio produktowe na przykładzie pojazdów przeznaczonych dla budownictwa, transportu dostawczego, dalekobieżnego i ciężkiego.

   Podczas tej wyjątkowej prezentacji MAN oferuje możliwość zapoznania się i przetestowania na trasie 180 pojazdów przeznaczonych dla użytkowników różnych branż. W centrum zainteresowania znajdują się nowości wprowadzone na początku roku w pojazdach typoszeregów MAN TG.
   MAN Trucknology Days to wyjątkowe wydarzenie organizowane w Monachium od 2008 roku. Obok informacji na temat oferty produktowej można zaobserwować fascynację fanów i klientów, którzy licznie odwiedzają od wielu lat tę imprezę. W tym roku oczekiwanych jest ponad 7000 osób zwiedzających z całego świata. Na specjalnym pokazie pojazdów komunalnych liczna grupa producentów zabudów zaprezentuje różne śmieciarki, zamiatarki ulic i pojazdy asenizacyjne oraz pojazdy utrzymania dróg i oczyszczania zimowego. Będzie można obejrzeć i przetestować około 180 pojazdów ciężarowych. W ramach prezentacji, rundy testowej i bezpośrednio przy eksponatach eksperci omówią szczegółowo cechy produktów, które ułatwią pracę przedsiębiorstwom i kierowcom działającym w branży budowlanej, w transporcie dostawczym, dalekobieżnym i ciężkim oraz w sektorze komunalnym. Pion MAN Services, producenci zabudów i poddostawcy zapraszają do rozmów i dyskusji w MAN Truck Forum oraz na terenie testowym. Nowością tegorocznej imprezy będzie system RIO - nowy otwarty cyfrowy system operacyjny, adresowany do całej branży transportowej, nadający nowy wymiar zarządzaniu w logistyce.
  Dużym zainteresowaniem cieszy się propozycja odbycia krótkich jazd testowych różnymi modelami na trasie testowej lub na drogach publicznych, a także możliwość zwiedzenia linii produkcyjnej typoszeregów MAN TGX i TGS.
   Po raz pierwszy na MAN Trucknology Days pojawi się nowy pojazd MAN TGE i system RIO. MAN TGE o całkowitej masie dopuszczalnej w przedziale 3,0 - 5,5 ton stanowi uzupełnienie programu produktów MAN o klasę pojazdów lekkich.

Ostatnio zmieniany piątek, 17 luty 2017 07:48

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Rekordowe wakacje w PKP Intercity

Rekordowe wakacje w PKP Intercity

Od czerwca do końca sierpnia 2017 roku z usług PKP Intercity skorzystało o ponad 1,3...

W życie wchodzi CETA - umowa o wolnym handlu pomiędzy…

W życie wchodzi CETA - umowa o wolnym handlu pomiędzy Kanadą a Unią Europejską

Podpisana 30 października 2016 roku w Brukseli umowa o wolnym handlu pomiędzy Kanadą a Unią...

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza 5.10.2017 r. na szkolenie pt. "Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

menadżer zespołu w dziale handlowym

szukam pracowników

2017-09-22


specjalista ds. zakupów i sprzedaży

szukam pracowników

2017-09-22

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj