logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

MAN Trucknology® Days 2017

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Podczas Trucknology® Days w Monachium MAN zaprezentuje bogatą paletę pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla różnych branż. Podczas Trucknology® Days w Monachium MAN zaprezentuje bogatą paletę pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla różnych branż.

Od 23 do 25 marca 2017 r. odbędą się w Monachium MAN Trucknology® Days. Na imprezie zaprezentuje się 90 wystawców. Firma MAN Truck & Bus zaprezentuje w Monachium swoje bogate portfolio produktowe na przykładzie pojazdów przeznaczonych dla budownictwa, transportu dostawczego, dalekobieżnego i ciężkiego.

   Podczas tej wyjątkowej prezentacji MAN oferuje możliwość zapoznania się i przetestowania na trasie 180 pojazdów przeznaczonych dla użytkowników różnych branż. W centrum zainteresowania znajdują się nowości wprowadzone na początku roku w pojazdach typoszeregów MAN TG.
   MAN Trucknology Days to wyjątkowe wydarzenie organizowane w Monachium od 2008 roku. Obok informacji na temat oferty produktowej można zaobserwować fascynację fanów i klientów, którzy licznie odwiedzają od wielu lat tę imprezę. W tym roku oczekiwanych jest ponad 7000 osób zwiedzających z całego świata. Na specjalnym pokazie pojazdów komunalnych liczna grupa producentów zabudów zaprezentuje różne śmieciarki, zamiatarki ulic i pojazdy asenizacyjne oraz pojazdy utrzymania dróg i oczyszczania zimowego. Będzie można obejrzeć i przetestować około 180 pojazdów ciężarowych. W ramach prezentacji, rundy testowej i bezpośrednio przy eksponatach eksperci omówią szczegółowo cechy produktów, które ułatwią pracę przedsiębiorstwom i kierowcom działającym w branży budowlanej, w transporcie dostawczym, dalekobieżnym i ciężkim oraz w sektorze komunalnym. Pion MAN Services, producenci zabudów i poddostawcy zapraszają do rozmów i dyskusji w MAN Truck Forum oraz na terenie testowym. Nowością tegorocznej imprezy będzie system RIO - nowy otwarty cyfrowy system operacyjny, adresowany do całej branży transportowej, nadający nowy wymiar zarządzaniu w logistyce.
  Dużym zainteresowaniem cieszy się propozycja odbycia krótkich jazd testowych różnymi modelami na trasie testowej lub na drogach publicznych, a także możliwość zwiedzenia linii produkcyjnej typoszeregów MAN TGX i TGS.
   Po raz pierwszy na MAN Trucknology Days pojawi się nowy pojazd MAN TGE i system RIO. MAN TGE o całkowitej masie dopuszczalnej w przedziale 3,0 - 5,5 ton stanowi uzupełnienie programu produktów MAN o klasę pojazdów lekkich.

Ostatnio zmieniany piątek, 17 luty 2017 07:48

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Reaktywowane PUTy znowu naprawiają tabor PKP CARGO

Reaktywowane PUTy znowu naprawiają tabor PKP CARGO

Przeznaczone do likwidacji przez poprzedni Zarząd PKP CARGO punkty utrzymania taboru (PUT) w Południowym Zakładzie...

Kuehne + Nagel kontynuuje rozwój platformy logistycznej dla sektora farmaceutycznego…

Kuehne + Nagel kontynuuje rozwój platformy logistycznej dla sektora farmaceutycznego i opieki zdrowotnej

W całym zakresie działalności i w każdym regionie na świecie Kuehne + Nagel skupia się...

Pociągiem PKP Intercity na Wielkanoc

Pociągiem PKP Intercity na Wielkanoc

Osoby, które podczas wielkanocnych wyjazdów postawią na podróż pociągiem PKP Intercity, już teraz powinni zaplanować...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj