logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Polska firma zdobywcą prestiżowej nagrody ESTA Awards 2017

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

6 kwietnia 2017 r. w Amsterdamie miało miejsce rozstrzygnięcie najbardziej prestiżowego konkursu w branży transportu nienormatywnego w całej Europie. Wśród laureatów po raz pierwszy w historii znalazła się polska firma. Statuetkę w kategorii transportu powyżej 120 ton zdobyła firma MTD Skuratowicz.

    Coroczna gala ESTA Awards 2017 jest miejscem spotkania około 400 osób związanych z transportem ciężkim, którzy podczas oficjalnej kolacji mają okazję podziwiać najbardziej spektakularne transporty i prace dźwigowe. Już sam status finalisty konkursu jest powodem do dumy, a wydarzeniem bez precedensu była nominacja 4 polskich firm. W tegorocznej edycji w swoich kategoriach nominowane zostały: ZTE & ZTE Katowice, Peter-Star Sp. z o.o. i Sp. - Sp.K., MTD Skuratowicz oraz Portowy Zakład Techniczny. To wielkie wyróżnienie dla każdej z firm oraz dla całej branży w naszym kraju.
   Galowy wieczór okazał się triumfem firmy MTD Skuratowicz, która wybrana została przez międzynarodowe jury i pokonała takie marki jak ALE, Collett & Sons Ltd czy Hareket.  Firma została nominowana w kategorii transportu powyżej 120 ton za transport reaktora. Szczegółowe dane transportu:

  •     Długość - 75 metrów
  •     Szerokość - 5,6 metra
  •     Wysokość - 6,8 metra
  •     Waga - 304 tony   

- To niesamowity sukces dla samej firmy, jej właścicieli i pracowników, którzy po raz kolejny pokazali, że potrafimy realizować transporty na najwyższym, europejskim poziomie. To również zwycięstwo całej branży w naszym kraju, bo warto pamiętać, iż nominowane zostały jeszcze 3 polskie firmy. Każdy z nich jest członkiem naszego stowarzyszenia, co daje nam dalszą motywację do pracy i pokazuje, że mamy potencjał i możliwości działania na ogromną skalę. Serdeczne gratulacje dla laureata i finalistów. Każda z nominacji to ogromny sukces i prestiż dla firmy, co świadczy o najwyższej jakości świadczonych usług - skomentował zwycięstwo polskiej firmy obecny na gali prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracodawców Transportu Nienormatywnego - Łukasz Chwalczuk.

   Kolejne spotkanie ESTA odbędzie się w październiku w Krakowie, natomiast nagrody ESTA Awards 2018 rozdane zostaną w Paryżu.

Ostatnio zmieniany czwartek, 13 kwiecień 2017 09:57

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w…

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w praktyce

Fundacja GS1 Polska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym szkoleniu, którego celem jest przekazanie wiedzy...

Sektor logistyczny optymistycznie patrzy w przyszłość - wyniki raportu CBRE…

Sektor logistyczny optymistycznie patrzy w przyszłość - wyniki raportu CBRE i Panattoni Europe

Rynek powierzchni przemysłowo-logistycznych w Polsce rozwija się dynamicznie od kilkunastu lat. CBRE i Panattoni Europe,...

Cross-border e-commerce: Raport Arvato o płatnościach

Cross-border e-commerce: Raport Arvato o płatnościach

Jeden z wiodących dostawców usług dla branży e-commerce, Arvato, przygotował rzetelny raport z rynków zagranicznych...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj