logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza 30.06.2017 r. na szkolenie pt. "Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową". Szkolenie skierowane jest w szczególności do branży farmaceutycznej (firm farmaceutycznych, hurtowni, aptek otwartych i szpitalnych) oraz do wszystkich osób, które śledzą temat dotyczący tzw. dyrektywy fałszywkowej.

Data 9 lutego 2019 r. jest bardzo dobrze znana tym, którzy śledzą temat dotyczący tzw. dyrektywy fałszywkowej. Od tego dnia zaczną obowiązywać nowe wymagania prawne w zakresie identyfikacji produktów leczniczych oraz gromadzenia i wymiany danych na ich temat. A o tym jak przygotować się na wdrażanie założeń dyrektywy i jak wykorzystać nowe zasady znakowania produktów leczniczych w celu usprawnienia procesów wewnątrz firm dowiedzieć się będzie można podczas szkolenia w ostatni dzień czerwca 2017 r.

Dzięki udziałowi w szkoleniu uczestnicy nabędą umiejętności w zakresie:

 - tworzenia struktury tzw. niepowtarzalnego identyfikatora,
 - nadawania numerów GTIN według GS1,
 - znakowania produktów leczniczych w różnych formach opakowaniowych,
 - wykorzystania standardów GS1 w praktyce.

Więcej informacji na temat szkolenia wraz z formularzem rejestracyjnym można znaleźć na stronie internetowej www.ilim.poznan.pl/farmacja

Szkolenie poprowadzi Anna Gawrońska - doktor nauk ekonomicznych, Adiunkt i Kierownik Centrum Standaryzacji w Instytucie Logistyki i Magazynowania. Doradza w zakresie wykorzystania standardów GS1 w ochronie zdrowia. Uczestniczy w międzynarodowych projektach badawczych z zakresu standardów w obszarze tzw. e-zdrowia, w tym jako kierownik projektu (Antilope, epSOS, openMedicine) oraz w krajowych projektach komercyjnych z zakresu logistyki. Dodatkowo bierze udział w pracach międzynarodowej Grupy Roboczej ds. Ochrony Zdrowia GS1 (GS1 Global Healthcare Interest Group). Autorka licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu zastosowania standardów GS1 w obszarze ochrony zdrowia. Ściśle współpracuje na co dzień z głównymi interesariuszami w obszarze ochrony zdrowia w Polsce, tj. Narodowym Funduszem Zdrowia, Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, jak również stowarzyszeniami branżowymi i klastrami medycznymi. Członek założyciel Polskiego Stowarzyszenia HL7 oraz Polskiego Towarzystwa Telemedycyny i e-Zdrowia.

Ostatnio zmieniany czwartek, 22 czerwiec 2017 11:35

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Goodyear testuje inteligentne opony i system zarządzania dla autonomicznej floty…

Goodyear testuje inteligentne opony i system zarządzania dla autonomicznej floty

Jako wieloletni lider w zarządzaniu oponami zespołów wyścigowych oraz flot ciężarowych i lotniczych, Goodyear Tire...

Europejska ekspansja Grupy Mainfreight - operator otworzył nowy oddział we…

Europejska ekspansja Grupy Mainfreight - operator otworzył nowy oddział we Włoszech

Mainfreight Europe, będący częścią nowozelandzkiej Grupy Mainfreight, ogłosił otwarcie kolejnego europejskiego oddziału, tym razem we...

Trzech przewoźników na jednym blankiecie - ruszył Pakiet Podróżnika

Trzech przewoźników na jednym blankiecie - ruszył Pakiet Podróżnika

Podróżni w całej Polsce mogą już kupić pakiet biletów na przejazdy trzech przewoźników - PKP...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj