logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Jubileusz 10-lecia Centrum Edukacji Logistycznej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ponad 18.000 osób przeszkolonych z zakresu logistyki, 30 modułów szkoleniowych, 170 osób legitymujących się certyfikatem logistycznym honorowanym we wszystkich krajach Unii oraz grono 32 trenerów stanowiących śmietankę polskiej logistyki to dorobek 10 lat działalności Centrum Edukacji Logistycznej.

Centrum Edukacji Logistycznej Sp. z o.o. powstało w 1997 r. poprzez wydzielenie działalności szkoleniowej ze struktur Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu. Instytut sprawuje nadzór merytoryczny i opiekę naukową nad programami prowadzonych przez CEL szkoleń jak również stanowi kuźnię kadry trenerskiej. Oferta szkoleniowa jest ciągle wzbogacana i poszerzana w odpowiedzi na potrzeby rynku. Obecnie Centrum Edukacji Logistycznej oferuje konsultacje i szkolenia z zakresu szeroko pojętej logistyki jak również z zakresu standardów GS1 opartych na sprawdzonych w wieloletniej praktyce programach szkoleniowych. Prowadzone przez CEL kursy odpowiadają standardom wymaganym przez EUROPEAN LOGISTICS ASSOCIATION – ich celem jest: przygotowywać do zdawania egzaminów na certyfikaty: JUNIOR i SENIOR tegoż Stowarzyszenia. Certyfikaty te nadawane są indywidualnie przez ELA i stanowią potwierdzenie kwalifikacji w dziedzinie logistyki. W ofercie szkoleniowej CEL-u znajdują się również szkolenia zamknięte, oparte o zmodyfikowane programy dostosowane do potrzeb danej firmy czy Klienta. Szkolenia takie mogą być wzbogacone o konsultacje z interesującego firmę Klienta tematu. Wysoką jakość szkoleń i konsultacji osiągnięto poprzez:
• Autorskie programy szkoleń dostosowane do potrzeb firmy zamawiającej.
• Stosowanie metod interaktywnych wykształcających umiejętność praktycznego zastosowania uzyskanej wiedzy w pracy zawodowej.
• Zatrudnianie kadry profesjonalnych wykładowców oraz konsultantów o bogatym doświadczeniu praktycznym.

CEL realizuje również projekty szkoleniowe finansowane z funduszy europejskich. Są to szkolenia otwarte, jak i zamknięte. Centrum Edukacji Logistycznej Sp. z o.o. rozpoczęło w grudnia 2005 roku realizację ogólnopolskiego projektu: "Zarządzanie Logistyczne Nowoczesnym Przedsiębiorstwem – Szkolenie Kadr Małych i Średnich Przedsiębiorstw", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem tego projektu jest przeszkolenie kadry zarządzającej oraz pracowników operacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu logistycznego zarządzania przedsiębiorstwem. W ramach tego projektu CEL przeszkolił ponad 600 osób za co Zarząd Centrum Edukacji Logistycznej jest bardzo wysoko oceniana przez Instytucję Zarządzającą – PARP.

Za całokształt działalności edukacyjnej we wrześniu 2001 roku, Unia Wielkopolan przyznała Centrum Edukacji Logistycznej certyfikat "Wielkopolska Jakość" a w 2007 roku spółka otrzymała z rąk Ministra Rozwoju Regionalnego Dyplom za wzorową realizację projektu europejskiego związanego ze szkoleniami dla MŚP pod tytułem Najlepsza Inwestycja w Człowieka.

Ostatnio zmieniany czwartek, 03 styczeń 2013 13:27

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

DHL Global Forwarding ponownie wyróżniony

DHL Global Forwarding ponownie wyróżniony

DHL Global Forwarding - globalny lider frachtu lotniczego i morskiego, wchodzący w skład Deutsche Post...

Frigo Logistics otwiera odział w Błoniu koło Warszawy

Frigo Logistics otwiera odział w Błoniu koło Warszawy

14 lipca spółka Frigo Logistics otworzyła nowy odział w Błoniu, na ulicy Pass 20. Pierwsze...

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj