logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL - Forum http://www.logistyka.net.pl/ Sun, 26 Feb 2017 10:31:45 +0000 Kunena 1.6 http://www.logistyka.net.pl/components/com_kunena/template/default/images/icons/rss.png logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL - Forum http://www.logistyka.net.pl/ en-gb Tytuł: Praca w logistyce. - przez: Gautama http://www.logistyka.net.pl/forum-dyskusyjne/15-po-godzinach/8181-praca-w-logistyce#8181 http://www.logistyka.net.pl/forum-dyskusyjne/15-po-godzinach/8181-praca-w-logistyce#8181
Pracuje w firmie zajmującą się produkcją i dystrybucją wnętrz do aut ekskluzywnych. Skończyłem studia na Politechnice Wrocławskiej w zawodzie inż. elektroniki. Zacząłem pracę w zakładzie na linii produkcyjnej i obecnie pracuję tam 7 miesiąc. Od miesiąca po pracy chodzę na darmowy staż do logistyki po 2 godziny dziennie. W wolnych chwilach uzupełniam swoją wiedzę książką "Podstawy logistyki" wyd. Difin Pani Katarzyny Grzybowskiej. Interesuje mnie Planowanie i sterowanie procesami produkcyjnymi. Doszkalam się w języku angielskim. Arkusz kalkulacyjny znam raczej na podstawowym(szkolnym - technikum informatyczne) poziomie. Logistyka jest raczej czymś co mnie zainteresowało, sam zdecydowałem że chciałbym to robić.
Moje pytanie do Państwa brzmi, co moglibyście mi doradzić bym mógł stać się dobrym logistykiem, jakie nawyki powinienem sobie wypracować,co prócz języka obcego jest mi całkowicie niezbędne do pracy w logistyce i o czym zawsze powinienem pamiętać jako logistyk.

Za każdą odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam.
P.B.]]>
Po godzinach Sun, 12 Feb 2017 15:55:14 +0000