logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Forum Technologiczne Poczta XXI Wieku 2016. Forum Nowoczesnych Dostaw

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2016-03-08

Data zakończenia: 2016-03-08

Miejsce konferencji: Warszawa, Hotel Courtyard by Marriott, ul. Żwirki i Wigury 1

Organizator: Adventure Consulting Sp. z o.o.


 

Forum Technologiczne Poczta XXI Wieku 2016. Forum Nowoczesnych Dostaw
Nowoczesne dostawy, cyfryzacja usług pocztowych, automatyzacja, wielokanałowość relacji z e-klientem, innowacje w zakresie obsługi e-commerce to główne tematy IV edycji "Forum Technologicznego Poczta XXI Wieku. Forum Nowoczesnych Dostaw".

Rynek dostaw wobec wyzwań cyfryzacji i nowoczesności.
Przedstawiciele nowego rządu przedstawią strategię w zakresie cyfryzacji administracji i usług pocztowych. W gronie przedstawicieli rządu, regulatora, operatorów i firm e-commerce uczestnicy będą dyskutować o szansach i zagrożeniach, jakie niesie cyfryzacja, powstawanie Jednolitego Rynku Cyfrowego i Jednolitego Rynku Dostaw.

Cyfryzacja usług komunikacji i nowe usługi operatorów pocztowych.
Poczta Polska i operatorzy alternatywni przedstawią usługi odpowiadające na wyzwania czasów e-komunikacji. W gronie operatorów i ekspertów zastanowimy się czy hybrydowe i cyfrowe usługi są w stanie ograniczyć trend spadkowy w usługach pocztowych.

Nowoczesne modele dostaw wobec rosnących oczekiwań klientów.
W drugiej części konferencji prezesi firm operatorskich i logistycznych dyskutować będą o tym, jak sprostać rosnącym oczekiwaniom e-klientów, jak poradzić sobie z wyzwaniami logistycznymi i technologicznymi nowoczesnych dostaw oraz w jakim kierunku rozwijać się będzie lokalny, regionalny i globalny rynek dostaw.

Innowacyjne rozwiązania na rynku dostaw.
Zastosowanie dronów, automatyzacja i samoobsługowość procesów (paczkomaty; lodówkomaty), rozwiązania oparte o economy of sharing, internet rzeczy w logistyce dostaw, Omnichannel, zastosowanie druku 3D w e-commerce - to tylko niektóre z innowacyjnych rozwiązań wdrażanych na globalnym rynku dostaw, które zostaną omówione w ostatniej części konferencji.

Wśród prelegentów będą m.in.: Kazimierz Smoliński (Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa), Karol Krzywicki (Dyrektor Departamentu Poczty w UKE), przedstawiciel nowego zarządu Poczty Polskiej S.A., Rafał Brzoska (założyciel i właściciel InPost S.A.), Dariusz Stolarczyk (Wiceprezes Zarządu Ruch S.A.), Marcin Warzocha (Prezes Zarządu Coolomat Sp. z o.o. – operatora pierwszej działającej sieci lodówkomatów), założyciele SALESmanago (platformy marketing automation nr 6 na świecie), Michał Mazur (Partner, PwC), Grzegorz Urban (Dyrektor, PwC), Michał Płotnicki (EY), Maciej Klimek (Boston Consulting Group) i inni.
Platynowym Partnerem Konferencji jest Poczta Polska S.A. Patronat nad konferencją sprawuje Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.
Organizatorem konferencji jest Adventure Consulting Sp. z o.o. – organizator najważniejszych konferencji dla branży pocztowo-kurierskiej.

Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji: http://www.adventure.pl/forum_technologiczne_poczta_2016_wstep.php

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Najnowocześniejsze centrum dystrybucyjne Biedronki otwarto w Gorzowie Wielkopolskim

Najnowocześniejsze centrum dystrybucyjne Biedronki otwarto w Gorzowie Wielkopolskim

Inteligentny system oświetlenia, kompletacja głosowa czy bezpieczna wielowarstwowa podłoga – to tylko niektóre z innowacji...

PEKAES wprowadza nową usługę - przewóz ładunków ponadgabarytowych

PEKAES wprowadza nową usługę - przewóz ładunków ponadgabarytowych

PEKAES zaoferował nową usługę transportu towarów ponadgabarytowych. Dzięki wykorzystaniu różnych środków transportu, przewóz dużych ładunków...

Poczta Polska zwiększa zatrudnienie i poszukuje nowych pracowników

Poczta Polska zwiększa zatrudnienie i poszukuje nowych pracowników

Od 2016 r. Poczta Polska, największy pracodawca w Polsce, zwiększyła zatrudnienie o ponad 2,5 tys....

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj