logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Forum Technologiczne Poczta XXI Wieku 2016. Forum Nowoczesnych Dostaw

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2016-03-08

Data zakończenia: 2016-03-08

Miejsce konferencji: Warszawa, Hotel Courtyard by Marriott, ul. Żwirki i Wigury 1

Organizator: Adventure Consulting Sp. z o.o.


 

Forum Technologiczne Poczta XXI Wieku 2016. Forum Nowoczesnych Dostaw
Nowoczesne dostawy, cyfryzacja usług pocztowych, automatyzacja, wielokanałowość relacji z e-klientem, innowacje w zakresie obsługi e-commerce to główne tematy IV edycji "Forum Technologicznego Poczta XXI Wieku. Forum Nowoczesnych Dostaw".

Rynek dostaw wobec wyzwań cyfryzacji i nowoczesności.
Przedstawiciele nowego rządu przedstawią strategię w zakresie cyfryzacji administracji i usług pocztowych. W gronie przedstawicieli rządu, regulatora, operatorów i firm e-commerce uczestnicy będą dyskutować o szansach i zagrożeniach, jakie niesie cyfryzacja, powstawanie Jednolitego Rynku Cyfrowego i Jednolitego Rynku Dostaw.

Cyfryzacja usług komunikacji i nowe usługi operatorów pocztowych.
Poczta Polska i operatorzy alternatywni przedstawią usługi odpowiadające na wyzwania czasów e-komunikacji. W gronie operatorów i ekspertów zastanowimy się czy hybrydowe i cyfrowe usługi są w stanie ograniczyć trend spadkowy w usługach pocztowych.

Nowoczesne modele dostaw wobec rosnących oczekiwań klientów.
W drugiej części konferencji prezesi firm operatorskich i logistycznych dyskutować będą o tym, jak sprostać rosnącym oczekiwaniom e-klientów, jak poradzić sobie z wyzwaniami logistycznymi i technologicznymi nowoczesnych dostaw oraz w jakim kierunku rozwijać się będzie lokalny, regionalny i globalny rynek dostaw.

Innowacyjne rozwiązania na rynku dostaw.
Zastosowanie dronów, automatyzacja i samoobsługowość procesów (paczkomaty; lodówkomaty), rozwiązania oparte o economy of sharing, internet rzeczy w logistyce dostaw, Omnichannel, zastosowanie druku 3D w e-commerce - to tylko niektóre z innowacyjnych rozwiązań wdrażanych na globalnym rynku dostaw, które zostaną omówione w ostatniej części konferencji.

Wśród prelegentów będą m.in.: Kazimierz Smoliński (Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa), Karol Krzywicki (Dyrektor Departamentu Poczty w UKE), przedstawiciel nowego zarządu Poczty Polskiej S.A., Rafał Brzoska (założyciel i właściciel InPost S.A.), Dariusz Stolarczyk (Wiceprezes Zarządu Ruch S.A.), Marcin Warzocha (Prezes Zarządu Coolomat Sp. z o.o. – operatora pierwszej działającej sieci lodówkomatów), założyciele SALESmanago (platformy marketing automation nr 6 na świecie), Michał Mazur (Partner, PwC), Grzegorz Urban (Dyrektor, PwC), Michał Płotnicki (EY), Maciej Klimek (Boston Consulting Group) i inni.
Platynowym Partnerem Konferencji jest Poczta Polska S.A. Patronat nad konferencją sprawuje Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.
Organizatorem konferencji jest Adventure Consulting Sp. z o.o. – organizator najważniejszych konferencji dla branży pocztowo-kurierskiej.

Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji: http://www.adventure.pl/forum_technologiczne_poczta_2016_wstep.php

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj