logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Forum Technologiczne 2017 - Forum Nowoczesnych Dostaw

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2017-03-13

Data zakończenia: 2017-03-13

Miejsce konferencji: Warszawa, Hotel Courtyard by Marriott, ul. Żwirki i Wigury 1

Organizator: Adventure Consulting Sp. z o.o.

Nowoczesne dostawy, cyfryzacja usług pocztowych, automatyzacja, mobilność, wielokanałowość relacji z e-klientem, innowacje w zakresie obsługi e-commerce, usługi zaufania i identyfikacji elektronicznej to główne tematy V edycji "Forum Technologicznego 2017 - Forum Nowoczesnych Dostaw".

Rynek dostaw wobec wyzwań cyfryzacji i innowacyjności
Wystąpienie otwierające konferencję wygłosi Minister Kazimierz Smoliński, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa, który mówić będzie o znaczeniu Poczty Polskiej i usług pocztowych w budowie bezpiecznego i cyfrowego państwa.
O wyzwaniach regulacyjno-prawnych zmian technologicznych na rynku dostaw mówić będzie Pan Karol Krzywicki, Dyrektor Departamentu Rynku Poczty w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej.
Dyskusja skupi się na szansach i zagrożeniach, jakie niesie dla rynku polskiego powstawanie Jednolitego Rynku Cyfrowego i Jednolitego Rynku Dostaw.
Poczta Polska oraz inni wiodący operatorzy pocztowi, paczkowi i kurierscy przedstawią najnowsze usługi i innowacje wdrożone w ich firmach, odpowiadające na wyzwania mobilności, cyfryzacji i rosnące oczekiwania klientów eCommerce.

Innowacyjne modele dostaw wobec rosnących oczekiwań klientów
W drugiej części konferencji przedstawiciele firm operatorskich i logistycznych dyskutować będą o tym, jak sprostać rosnącym oczekiwaniom e-klientów, jak poradzić sobie z wyzwaniami logistycznymi i technologicznymi nowoczesnych dostaw oraz w jakim kierunku rozwijać się będzie lokalny, regionalny i globalny rynek dostaw.

Innowacyjne rozwiązania na rynku dostaw
Mobilny listonosz, zastosowanie dronów, automatyzacja i samoobsługowość procesów, rozwiązania wyzwań ostatniej mili, innowacyjne projekty click&collect, rozwiązania oparte o economy of sharing, internet rzeczy w logistyce dostaw, wielokanałowość relacji z klientem eCommerce, zastosowanie druku 3D w eCommerce - to tylko niektóre z innowacyjnych rozwiązań wdrażanych na regionalnym i globalnym rynku dostaw, które zostaną omówione w ostatniej części konferencji.

Wśród prelegentów będą m.in.: Kazimierz Smoliński (Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa), Karol Krzywicki (Dyrektor Departamentu Poczty w UKE), przedstawiciele zarządu Poczty Polskiej S.A., Rafał Brzoska (Prezes Zarządu InPost S.A.), Kacper Winiarczyk (General Manager, Uber) i wielu innych.
Honorowy patronat nad konferencją sprawuje Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Pan Marcin Cichy. Patronat nad konferencją sprawuje Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www Forum.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

W Porcie Gdańsk powstanie nowy terminal cukrowy

W Porcie Gdańsk powstanie nowy terminal cukrowy

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. i Krajowa Spółka Cukrowa S.A. podpisały umowę dotyczącą dzierżawy nieruchomości...

Żabka Polska rekrutuje do nowego centrum logistycznego

Żabka Polska rekrutuje do nowego centrum logistycznego

Od początku listopada br. rozpoczęła się rekrutacja pracowników do nowo powstałego centrum logistycznego firmy Żabka...

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w…

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w praktyce

Fundacja GS1 Polska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym szkoleniu, którego celem jest przekazanie wiedzy...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj