logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

LOGDAYS 2013

Rodzaj wydarzenia: warsztaty

Data rozpoczęcia: 2013-05-15

Data zakończenia: 2013-05-16

Miejsce konferencji: Wąsowo, Zespół Pałacowo-Parkowy, ul. Parkowa 1

Organizator: Forum Press Sp. z o.o.

15-16 maja br. w Wąsowie pod Poznaniem odbędzie się druga edycja Ogólnopolskich Warsztatów Szefów Logistyki organizowanych przez redakcję dwumiesięczników: "Logistyka a Jakość", "Nowoczesny Magazyn" oraz portalu branżowego NM.pl.

Program warsztatów:

LogDays 2013 to sześć paneli warsztatowych dedykowanych szefom logistyki:

PANEL I - LOGISTYK A ORGANIZACJA PRACY - Ile zapasów słaborotujących można pozbyć się z magazynu bez ryzyka dla całego procesu dystrybucji? Jak ograniczając poziom zbędnych zapasów poprawić wynik finansowy firmy?
PANEL II - LOGISTYK A KOSZTY - Kiedy warto skorzystać z zewnętrznego wsparcia dla procesów logistycznych? Jak wyczuć odpowiedni moment na rozpoczęcie rozmów z potencjalnymi kontrahentami, żeby nie działać pod presją czasu?
PANEL III - LOGISTYK A KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE - Czy wiesz jak stać się liderem prac międzydziałowych związanych z przepływem towarów? Jak równocześnie kierować kilkoma zadaniami i nie tracić całościowego spojrzenia na logistykę?
PANEL IV - LOGISTYK A PRACOWNICY - Jak dostosować zespół pracowników do Ciebie, a nie Ciebie do zespołu - jak ich dobierać i ułożyć z nimi dalszą współpracę? Jak wywoływać w pracownikach entuzjazm i pełne zaangażowanie, które jest niezbędne w trakcie zwiększonych obrotów?
PANEL V - LOGISTYK A BEZPIECZEŃSTWO - Czym się kierować oceniając wiarygodność przewoźnika? Jakie procedury weryfikujące dostawców sprawdzą się w Twojej firmie? Jak przeprowadzić anonimowy audyt, który powie Ci wszystko o standardach pracy przewoźnika.
PANEL VI - LOGISTYK A INWESTYCJE - Wdrożyłeś system do zarządzania magazynem, ale potrzebujesz nowych funkcjonalności. Jak poprawnie sformułować swoje oczekiwania i przygotować się do modyfikacji oprogramowania, żeby nie sparaliżować pracy całego magazynu?

To tylko część pytań, na które znajdziecie Państwo odpowiedź na LogDays 2013.

Najbardziej efektywna technika zdobywania kompetencji - warsztaty. W kilkunastoosobowych grupach logistycy przeanalizują i przećwiczą konkretne zagadnienia, wybrane z całego programu LogDays, które stworzą ich indywidualną ścieżkę warsztatów, prowadzonych przez ekspertów z branży.
To szansa na zdobycie praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli Państwo wdrożyć w swojej firmie. Dzięki warsztatowej formule poznacie rozwiązania konkretnych problemów innych osób na co dzień odpowiedzialnych za dział logistyki.

Formuła wyjazdowa, w pięknie położonym hotelu konferencyjnym Pałacu Wąsowo będzie dodatkowym atutem spotkania, gdyż pozwoli na lepszą integrację środowiska branżowego i umożliwi łatwiejszą wymianę fachowej wiedzy, doświadczeń i kontaktów.

Jeśli są Państwo zainteresowani poszukiwaniem nowych dróg rozwoju i kontaktów biznesowych, zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach LogDays.

Więcej o wydarzeniu na stronie www.logdays.pl

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Sosnowiec kupuje trzy w pełni bezemisyjne autobusy elektryczne Solaris

Sosnowiec kupuje trzy w pełni bezemisyjne autobusy elektryczne Solaris

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Sosnowcu oraz polski producent Solaris Bus & Coach podpisały umowę na...

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza 30.06.2017 r. na szkolenie pt. "Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak...

Specjalista od co-packingu w SEGRO Business Park Warsaw Ożarów

Specjalista od co-packingu w SEGRO Business Park Warsaw Ożarów

Firma Multilogistyka wynajęła 1300 m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów....

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj