logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

LOGDAYS 2013

Rodzaj wydarzenia: warsztaty

Data rozpoczęcia: 2013-05-15

Data zakończenia: 2013-05-16

Miejsce konferencji: Wąsowo, Zespół Pałacowo-Parkowy, ul. Parkowa 1

Organizator: Forum Press Sp. z o.o.

15-16 maja br. w Wąsowie pod Poznaniem odbędzie się druga edycja Ogólnopolskich Warsztatów Szefów Logistyki organizowanych przez redakcję dwumiesięczników: "Logistyka a Jakość", "Nowoczesny Magazyn" oraz portalu branżowego NM.pl.

Program warsztatów:

LogDays 2013 to sześć paneli warsztatowych dedykowanych szefom logistyki:

PANEL I - LOGISTYK A ORGANIZACJA PRACY - Ile zapasów słaborotujących można pozbyć się z magazynu bez ryzyka dla całego procesu dystrybucji? Jak ograniczając poziom zbędnych zapasów poprawić wynik finansowy firmy?
PANEL II - LOGISTYK A KOSZTY - Kiedy warto skorzystać z zewnętrznego wsparcia dla procesów logistycznych? Jak wyczuć odpowiedni moment na rozpoczęcie rozmów z potencjalnymi kontrahentami, żeby nie działać pod presją czasu?
PANEL III - LOGISTYK A KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE - Czy wiesz jak stać się liderem prac międzydziałowych związanych z przepływem towarów? Jak równocześnie kierować kilkoma zadaniami i nie tracić całościowego spojrzenia na logistykę?
PANEL IV - LOGISTYK A PRACOWNICY - Jak dostosować zespół pracowników do Ciebie, a nie Ciebie do zespołu - jak ich dobierać i ułożyć z nimi dalszą współpracę? Jak wywoływać w pracownikach entuzjazm i pełne zaangażowanie, które jest niezbędne w trakcie zwiększonych obrotów?
PANEL V - LOGISTYK A BEZPIECZEŃSTWO - Czym się kierować oceniając wiarygodność przewoźnika? Jakie procedury weryfikujące dostawców sprawdzą się w Twojej firmie? Jak przeprowadzić anonimowy audyt, który powie Ci wszystko o standardach pracy przewoźnika.
PANEL VI - LOGISTYK A INWESTYCJE - Wdrożyłeś system do zarządzania magazynem, ale potrzebujesz nowych funkcjonalności. Jak poprawnie sformułować swoje oczekiwania i przygotować się do modyfikacji oprogramowania, żeby nie sparaliżować pracy całego magazynu?

To tylko część pytań, na które znajdziecie Państwo odpowiedź na LogDays 2013.

Najbardziej efektywna technika zdobywania kompetencji - warsztaty. W kilkunastoosobowych grupach logistycy przeanalizują i przećwiczą konkretne zagadnienia, wybrane z całego programu LogDays, które stworzą ich indywidualną ścieżkę warsztatów, prowadzonych przez ekspertów z branży.
To szansa na zdobycie praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli Państwo wdrożyć w swojej firmie. Dzięki warsztatowej formule poznacie rozwiązania konkretnych problemów innych osób na co dzień odpowiedzialnych za dział logistyki.

Formuła wyjazdowa, w pięknie położonym hotelu konferencyjnym Pałacu Wąsowo będzie dodatkowym atutem spotkania, gdyż pozwoli na lepszą integrację środowiska branżowego i umożliwi łatwiejszą wymianę fachowej wiedzy, doświadczeń i kontaktów.

Jeśli są Państwo zainteresowani poszukiwaniem nowych dróg rozwoju i kontaktów biznesowych, zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach LogDays.

Więcej o wydarzeniu na stronie www.logdays.pl

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Lajon ponownie wybiera lwa

Lajon ponownie wybiera lwa

16 marca 2017, w autoryzowanej stacji serwisowej MAN JK Diesel Service w Rybniku, właściciele firmy...

Grupa Deutsche Post DHL planuje ograniczyć do zera emisję dwutlenku…

Grupa Deutsche Post DHL planuje ograniczyć do zera emisję dwutlenku węgla do 2050 r.

Grupa Deutsche Post DHL do 2050 r. ograniczy emisję dwutlenku węgla wytwarzanego przez działania z...

PEKAES otwiera nowoczesny terminal w Małopolsce

PEKAES otwiera nowoczesny terminal w Małopolsce

Operator logistyczny PEKAES uruchomił nową platformę cross-dockingową w Małopolsce, zmieniając w ten sposób lokalizację Oddziału...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj