Logo
Wydrukuj tę stronę

Największy w Polsce automat SwipBox stanął w Carrefour na warszawskim Targówku

Michał Czechowski, dyr. SwipBox Polska Michał Czechowski, dyr. SwipBox Polska

Carrefour Polska oraz SwipBox, operator automatów do odbioru przesyłek kurierskich, nawiązali współpracę, dzięki której klienci sieci zyskali możliwość wygodnego odbioru paczek w największym w Polsce automacie SwipBox. Został on zlokalizowany w hipermarkecie Carrefour w Centrum Handlowym Targówek.

Automat do odbioru paczek w sklepie Carrefour w CH Targówek jest największą realizacją SwipBox w Polsce. Składa się z prawie 100 skrytek na przesyłki kurierskie. Działa na zasadzie otwartej sieci, więc może korzystać z niego wiele firm kurierskich. To duża wygoda dla klientów Carrefour, którzy przy okazji dokonywania zakupów, mogą podejmować przesyłki dostarczane przez różnych operatorów.

- Nawiązanie umowy ze SwipBox to kolejny krok na drodze budowania pozytywnych doświadczeń zakupowych klientów Carrefour - mówi Michał Sacha, dyrektor marketingu, Digital, IT, E-commerce i Usług Finansowych Carrefour Polska. - Obiekty handlowe są miejscami, gdzie coraz bardziej istotne dla współczesnych konsumentów stają się usługi dodatkowe i praktyczne rozwiązania pozwalające zaoszczędzić czas. W Carrefour mamy ambicje, aby zaspokajać również te potrzeby.

Z perspektywy SwipBox, współpraca z Carrefour Polska to ważny etap ekspansji sieci automatów w Polsce.

- Naszym celem jest dobór takich lokalizacji, które są możliwie najbardziej dogodne dla odbiorców przesyłek. Sieć Carrefour zdecydowanie spełnia ten parametr - mówi Michał Czechowski, dyrektor zarządzający SwipBox Polska. - Proponowane przez nas rozwiązanie cieszy się zainteresowaniem ze strony konsumentów nie tylko ze względu na pełną wygodę w zakresie odbioru przesyłek. Automaty realnie przekładają się na korzyści dla całego sektora e-commerce. Wystarczy wspomnieć o skutecznej i szybkiej realizacji dostawy zamówienia, obniżeniu kosztów oraz redukcji negatywnego wpływu na środowisko - dodaje Czechowski.

SwipBox obsługuje urządzenia do odbioru przesyłek w niemal 60 krajach na całym świecie. Polska, z perspektywy operatora, jest jednym z kluczowych rynków.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 11 kwiecień 2019 09:54
© 2000-2022 Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny