Logo
Wydrukuj tę stronę

Poczta Polska Partnerem reprezentacji Polski Amp Futbol

Kolejne wzmocnienie reprezentacji Polski Amp Futbol przed przyszłorocznymi mistrzostwami Europy w Krakowie. Partnerem gospodarzy turnieju została Poczta Polska.

Kolejna wielka marka obdarzyła zaufaniem polskich piłkarzy. Do ampfutbolowej rodziny dołączyła Poczta Polska, która od dawna wspiera osoby z niepełnosprawnościami. Dzięki współpracy możemy spodziewać się wielu ciekawych akcji promocyjnych w placówkach pocztowych w całym kraju.

- Bardzo się cieszę, że tak duża firma jak Poczta Polska dołączyła do grona partnerów naszej reprezentacji. Liczę, że dzięki wspólnym akcjom promocyjnym zyskamy jeszcze więcej kibiców i zapełnimy stadiony na ampfutbolowych meczach, chociażby podczas EURO 2020 w Krakowie - nie kryje dumy Mateusz Widłak, prezes Amp Futbol Polska.

Dla Poczty Polskiej wsparcie ampfutbolowej reprezentacji było naturalnym krokiem, ponieważ od lat wspiera ludzi z niepełnosprawnością.

- Poczta Polska jest zaangażowana w aktywizację społeczną osób z niepełnosprawnościami. Nasze wydawnictwa filatelistyczne popularyzują ideę sportu paraolimpijskiego oraz olimpiady specjalne, zwiększamy zatrudnienie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, proponujemy specjalne udogodnienia dla klientów o szczególnych potrzebach. Cieszę się, że zostaliśmy partnerem polskiej Reprezentacji Amp Futbol, życzymy wielu sukcesów sportowych i radości z osiąganych wyników - mówi Przemysław Sypniewski, prezes zarządu Poczty Polskiej.

Przy wsparciu nowego partnera reprezentacja Polski rozegra 8 czerwca kolejny mecz towarzyski. Na stadionie Prądniczanki Kraków rywalami trzeciej drużyny ostatnich mistrzostw Europy będą Irlandczycy. 22 czerwca w Rzepinie Polacy spotkają się zaś z Belgią. Będzie to kolejny etap przygotowań biało-czerwonych do walki o medale podczas EURO 2020.

Ostatnio zmieniany w środa, 05 czerwiec 2019 13:09
© 2021 Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania