Logo
Wydrukuj tę stronę

Czasopismo Logistyka w wersji audio!

Polecamy! Czasopismo Logistyka w wersji audio!

Szanowni Państwo, przygotowaliśmy dla Was niezwykłe wydawnictwo - czasopismo Logistyka w formie audiobooka. To zarówno ukłon w stronę osób niedowidzących i osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, którym poświęciliśmy część numeru 3/2020 naszego czasopisma, ale to także wygodny i atrakcyjny sposób na zapoznanie się z treściami czasopisma w samochodzie, autobusie, pociągu czy własnym domu. Nie masz czasu na czytanie? Posłuchaj czasopisma Logistyka w wersji audio!

Audiobook został nagrany przez profesjonalnych lektorów Audioteki: Wojciecha Stagenalskiego, Macieja Więckowskiego i Małgorzatę Gołotę. Całość brzmi doskonale i trwa prawie 3,5 godziny. Na nagranie składa się 20 artykułów, które znalazły się w numerze 3/2020 czasopisma Logistyka pt. "Logistyka bez barier", m.in.: wywiad z przedstawicielami Centrum Unijnych Projektów Transportowych na temat dostępności transportowej w obszarach miejskich, analiza aktualnych rozwiązań transportowych dla osób na wózkach inwalidzkich, materiał o korzyściach z zatrudniania osób z niepełnosprawnościami w biznesie, czy też szczera rozmowa z Przemysławem Świerczem, kapitanem reprezentacji Polski w ampfutbolu o elementach wspólnych sportu i biznesu. 

To wydanie ma wyjątkowy charakter. Poruszyliśmy w nim temat przełamywania barier, pokonywania własnych ograniczeń, odnajdywania motywacji do rozwoju pomimo przeciwności i osiągania celu nawet w największym kryzysie. To nagranie poświęciliśmy ludziom i firmom, dla których pozorny kres możliwości jest tylko wstępem do dalszego rozwoju i inspiracją do poszukiwania nowych rozwiązań. Niepełnosprawność w logistyce to tylko jeden z przykładów barier, jakim poświęciliśmy tego audiobooka. Równie interesującym tematem, z logistycznego punktu widzenia, są ograniczenia związane z transportem ponadnormatywnym czy działaniami wykraczającymi poza schematy, jak logistyka akcji humanitarnych, logistyka produktów ultraświeżych czy też nowoczesna logistyka ostatniej mili, obarczona niepewnością czasów pandemii koronawirusa. W tym wydaniu zebraliśmy dla Was przykłady planowanych rozwiązań i już wykonanych wdrożeń, historie wyjątkowych ludzi i firm, dla których nie ma projektów niemożliwych do zrealizowania. 

Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj czasopisma Logistyka w wersji audio - na Audioteka.pl lub e-bit.edu.pl.

 

 

Wolisz czytać? Sprawdź czasopismo w wersji papierowej lub elektronicznej (ebook):
- Czasopismo Logistyka nr 3/2020

Ostatnio zmieniany w środa, 26 sierpień 2020 14:02
© 2021 Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania