logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Jartom agentem wyłącznym Maxima Industrial Park

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Agencja Jartom została wyłącznym agentem przy wynajmie i sprzedaży nowego kompleksu magazynowo – produkcyjnego Maxima Industrial Park, położonego przy trasie gdańskiej w okolicach Warszawy. Powstająca inwestycja to zespół nowoczesnych budynków magazynowo – produkcyjnych klasy A, o łącznej powierzchni 12000 mkw. oraz budynku biurowego o powierzchni 800 mkw. Oddanie obiektów do użytku planowane jest na czerwiec 2009 roku.

Nowy park przemysłowy powstaje przy drodze krajowej numer 7, przy wyjeździe z aglomeracji warszawskiej w kierunku Trójmiasta, Torunia i Bydgoszczy. Hale przystosowane będą do wysokiego składowania: do 12 metrów, wyposażone w kilkanaście doków przeładunkowych i specjalistyczne, szerokie bramy z poziomu „zero”. Powierzchnie biurowe wyposażone będą w nowoczesny system klimatyzacji, okablowanie strukturalne i instalację sieci alarmowej. Natomiast metraż pomieszczeń i aranżacje wewnętrzne biur będą dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta.

Doświadczenia inwestora zdobyte w trakcie wcześniej realizowanych inwestycji (o łącznej powierzchni przekraczającej 300.000 m kw.) pomogły w zaprojektowaniu bardzo funkcjonalnego i atrakcyjnego wizualnie obiektu. Wyposażenie techniczne oraz wykończenie powierzchni hali i biura spełnia najwyższym wymagania techniczne potencjalnych najemców. Koszt inwestycji wynosi około dwudziestu milionów złotych.

- Zainteresowanie projektem jest już bardzo duże, szczególnie wśród międzynarodowych korporacji, firm logistycznych i produkcyjnych. Maxima Industrial Park umożliwia wynajmowanie powierzchni w małych modułach: już od 2000 m kw., a jego specyfikacja techniczna, w tym wytrzymałość posadzki i swoboda modelowania wnętrza oraz liczne rozwiązania funkcjonalne (doki, antresole, suwnica do 24T), jest na najwyższym poziomie – wylicza Olga Wałkiewicz, dyrektor Agencji Jartom.

- Duża rozpiętość hali bez podpór oraz możliwość wysokiego składowania to ważne cechy nowej inwestycji
– podkreśla Tomasz Branecki z Jartom. - Wysoki poziom użytych rozwiązań technologicznych sprawia, że oferta skierowana jest także do najbardziej wymagających najemców: oczekujących szybkiej rotacji towarów, stabilizacji temperatury w hali i łatwości w utrzymywaniu czystości. Trwają rozmowy z potencjalnymi najemcami.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj