logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Agencja Jartom pomaga wynająć magazyn pod Katowicami

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dzięki współpracy z Agencją Jartom firma RB Logistic wynajęła ponad 9000 m kw. powierzchni magazynowej w położonym niedaleko Katowic ProLogis Park Będzin II.

Jak podkreśla Tomasz Branecki, prezes Jartom: - Pomimo załamania na amerykańskiej giełdzie i recesji w Europie branża nieruchomości komercyjnych rozwija się w Polsce dynamicznie. Transakcja potentata wśród firm deweloperskich - ProLogis z dużym operatorem logistycznym - RB Logistic stanowi świetny przykład pozytywnej tendencji występującej na rynku nieruchomości magazynowych. Dobrym sygnałem jest także fakt świadczenia przez najemcę usług dużemu koncernowi tytoniowemu zza oceanu. Oznacza to bowiem kontynuację inwestycji amerykańskich w Polsce.
 
Decyzja firmy RB Logistic o podjęciu współpracy z Agencją Jartom wyraźnie pokazuje dlaczego warto być postrzeganym jako życzliwy i profesjonalny doradca oraz stabilny podmiot w niepewnych czasach.
- W szybko zmieniającej się rzeczywistości ekonomicznej przedsiębiorcy poszukują jakiegoś stałego elementu, punktu odniesienia, który zagwarantowałby im poczucie bezpieczeństwa i ułatwił realizację planów biznesowych. Myślę, że dajemy naszym klientom taki komfort - mówi Anna Głowacz, Konsultant ds. Nieruchomości Agencji Jartom.

Dla najemcy - RB Logistic najważniejszą kwestią było znalezienie w krótkim czasie nowoczesnej hali magazynowej przeznaczonej do przechowywania wyrobów tytoniowych. Jednocześnie władzom przedsiębiorstwa zależało na bardzo starannym dopasowaniu obiektu do potrzeb firmy.  
- Ważne, aby przyszły najemca miał możliwość zapoznania się z różnymi ofertami oraz zobaczenia hal magazynowych w terenie, a nie tylko na zdjęciach i wizualizacjach. Dopiero wówczas można wybrać optymalne rozwiązanie. Nie mniej istotne jest również przekazanie dokładnych i szczegółowych informacji o nieruchomościach. Chodzi o to, żeby klient nie musiał się niczym przejmować. Dlatego wspieramy go na każdym etapie współpracy i przedstawiamy gotowe wnioski z przeprowadzonej przez nas analizy rynku. - wyjaśnia odpowiedzialna za transakcję Anna Głowacz.

W związku z kontraktem na obsługę logistyczną dużego koncernu tytoniowego RB Logistic poszukiwał nieruchomości wyposażonej w specjalistyczny system sygnalizacji pożaru, zapewniający najwyższy stopień bezpieczeństwa. Dzięki dużemu zaangażowaniu ekspertów Jartom udało się wybrać idealny obiekt dla najemcy - ProLogis Park Będzin II. Kompleks dystrybucyjny zlokalizowany jest niedaleko Katowic, w sąsiedztwie autostrady A4 (Katowice-Kraków) oraz drogi ekspresowej E75.
Ostatnio zmieniany wtorek, 18 listopad 2008 10:15

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowy, obowiązkowy identyfikator dla firm

Nowy, obowiązkowy identyfikator dla firm

Według dyrektywy MiFID-II Unii Europejskiej od 03.01.2018 roku wszystkie podmioty prawne działające na rynkach finansowych...

CHEP testuje ćwierpalety na kółkach w Henderson

CHEP testuje ćwierpalety na kółkach w Henderson

CHEP, globalna firma specjalizująca się w rozwiązaniach obsługi łańcucha dostaw, przeprowadziła w firmie Henderson Wholesale...

Grupa ORLEN inwestuje w nowoczesny sprzęt do tankowania samolotów

Grupa ORLEN inwestuje w nowoczesny sprzęt do tankowania samolotów

ORLEN Aviation, największy w Polsce operator logistyczny zajmujący się tankowaniem samolotów, inwestuje w rozwój floty...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj