logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

DHL Express jako logistyczny partner i ekspert na rynku MSP

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL Express (Poland), dostawca i ekspert w dziedzinie usług logistycznych, aktywnie uczestniczył w ogólnopolskim programie dla firm MSP jako partner II części Akademii Pulsu Biznesu. W ramach partnerstwa DHL Express prowadził 12 warsztatów w Polsce pod tytułem „Rozwiń skrzydła - działaj poza granicami”. Mottem przewodnim tych spotkań było przekazanie wiedzy o niepodważalnych możliwościach rynku MSP w Polsce, jak również zainspirowanie uczestników do podejmowania nowych wyzwań, m.in. poprzez prowadzenie biznesów na skalę międzynarodową.

Warsztaty Akademii Pulsu Biznesu pt.: „Nowoczesne Przedsiębiorstwo - skuteczne narzędzia do zarządzania firmą” to program dla przedsiębiorców z sektora MSP, m.in. dla laureatów konkursu Gazele Biznesu. Uczestniczyli w nim przedstawiciele kadry zarządczej z firm z sektora MSP - prezesi, właściciele, menedżerowie biorący czynny udział w procesach decyzyjnych przedsiębiorstwa i nastawionych na jego rozwój. Program warsztatów został opracowany z myślą o tych, dla których aktualna i wyczerpująca informacja na temat stanu przedsiębiorstwa jest istotna w codziennej pracy. Cały cykl obejmował 12 spotkań w blokach 4 warsztatów, odbywających się w różnych miastach Polski w okresie od 5 września do 5 grudnia 2013 r. Ogółem w warsztatach Akademii Pulsu Biznesu wzięło udział 560 przedstawicieli firm z sektora MSP.
  
„DHL Express jako logistyczny partner i ekspert na rynku MSP”
DHL Express (Poland), jako jeden z partnerów wydarzenia, uczestniczył w każdym z tych spotkań z własną prezentacją, którą prowadzili przedstawiciele najwyższej kadry zarządzającej. Warsztat pod tytułem „Rozwiń skrzydła - działaj poza granicami” przygotowany został z myślą o polskich przedsiębiorcach z sektora MSP, którzy już działają lub zamierzają w niedalekiej przyszłości podjąć decyzję o prowadzeniu działalności poza granicami. Celem spotkań było przekazanie uczestnikom kompendium wiedzy m.in. na temat możliwości oraz ograniczeń wynikających z prowadzenia działalności międzynarodowej i gdzie należy szukać wsparcia. W trakcie warsztatów uczestnicy mogli dowiedzieć się, jakie kroki powinni podjąć i na co zwrócić największą uwagę, jeśli prowadzą lub zamierzają rozwijać swoją działalność na arenie międzynarodowej. Prowadzący informowali też o ogólnodostępnych rozwiązaniach dla MSP, wypracowanych przez firmę DHL. Firma DHL Express, znana na rynku jako logistyczny partner, w tym przypadku wystąpiła również z pozycji partnera wspierającego rozwój biznesów poza granicami kraju. Jest to możliwe dzięki globalnej pozycji DHL, wiedzy pracowników oraz wieloletniemu doświadczeniu w zakresie międzynarodowych usług logistycznych, które pozwalają firmie dzielić się informacjami z klientami i wspierać ich biznesy. 92% klientów DHL na świecie stanowią małe i średnie przedsiębiorstwa, dlatego też DHL jest ekspertem w obsłudze tego sektora.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 grudzień 2013 12:01

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj