Zaloguj się

Siódemka z godłem Teraz Polska

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

9 czerwca, podczas finałowej gali w Teatrze Wielkim w Warszawie, prezes Siódemki Jarosław Śliwa odebrał Godło "Teraz Polska" za ofertę dla przedsiębiorców połączoną z platformą on-line 7 Internet Shipping, w kategorii Usługi. Kapituła Konkursu pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera, po raz pierwszy przyznała to wyróżnienie Siódemce, która była jedynym laureatem z branży KEP w tej edycji konkursu.

   Teraz Polska to najstarszy i najważniejszy program promujący firmy, które stają się symbolem innowacyjności i konkurencyjności polskiej gospodarki. Na renomę konkursu składają się przede wszystkim już 24 edycje programu, przypadające na 25 lat polskiej transformacji, dzięki której, takie firmy jak Siódemka mogły stać się wizytówką polskiej przedsiębiorczości.

- Wyróżnienie otrzymaliśmy za konkretną usługę: ofertę handlową dla przedsiębiorców połączoną z platformą 7 Internet Shipping. Ta oferta to jeden z wielu elementów, które zadecydowały o tym, że Siódemka jest dzisiaj postrzegana jako nowoczesna i najbardziej innowacyjna firma na polskim rynku kurierskim - mówi prezes Jarosław Śliwa. - Sama nazwa wyróżnienia - "Teraz Polska" - nabiera szczególnego charakteru w kontekście naszej skutecznej konkurencji z międzynarodowymi operatorami kurierskimi.

Korzenie Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego sięgają 1991 roku, czyli początku okresu transformacji gospodarki i tworzenia się wolnego rynku w Polsce. Krajowi przedsiębiorcy, dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie, zaczęli wytwarzać towary i usługi zdolne do konkurowania z odpowiednikami dostępnymi na zachodzie Europy. Wówczas pojawiła się inicjatywa Polskiego Programu Promocyjnego. Ideą tego programu była promocja polskich przedsiębiorstw, a także ich wspieranie w zakresie marketingu na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Głównym celem statutowym Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego jest promowanie w kraju oraz za granicą produktów, usług oraz gmin. Najlepsze produkty i usługi wyłaniane są rokrocznie w Konkursie o przyznanie Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska". Znane dzisiaj wszystkim hasło "Teraz Polska" wymyślił aktor Wiktor Zborowski.

Ostatnio zmieniany w piątek, 13 czerwiec 2014 11:13
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe