logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DSV Solutions z dwoma nowymi klientami farmaceutycznymi

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DSV Solutions konsekwentnie stawia na rozwój usług, dedykowanych dla farmacji. Wysoki poziom specjalizacji, rosnące doświadczenie oraz doskonale przygotowana infrastruktura poskutkowały pozyskaniem przez operatora dwóch nowych klientów z tego sektora.

   Nio Pharma i Thea Polska to firmy, które w ostatnim czasie dołączyły do grona klientów DSV Solutions. Obsługa pierwszej z nich trwa od października zeszłego roku w kampinoskim oddziale firmy, a drugiej rozpocznie się na początku II kwartału 2015 r.
  

- W minionym roku bardzo mocno rozwinęliśmy nasz sektor usług dla branży farmaceutycznej. Inwestycje w rozbudowę składu konsygnacyjnego i hurtownie farmaceutyczne, wdrożenia dużych projektów dla farmacji i konsultacje prawne dotyczące najlepszych rozwiązań to główne zadania, na jakich koncentrował się nasz zespół farmaceutyczny w ciągu ostatniego roku. Efektem tych działań jest między innymi powiększenie grona naszych klientów o kolejne firmy z tego sektora - mówi Marcin Bąk, kierownik rozwoju biznesu - Healthcare, DSV Solutions.

   Thea Polska Sp. z o.o.
Thea jest wiodącą grupą okulistyczną z siedzibą we Francji oraz 65 oddziałami w całej Europie oraz  wielu państwach świata. Thea znana jest z innowacyjności wysokiej jakości. Aktualnie zajmuje czwartą  pozycję wśród firm tej branży w Europie i czwartą w Polsce. Od kwietnia tego roku DSV Solutions będzie odpowiedzialne za obsługę składowania i dystrybucji produktów firmy.

- Zachowanie wysokiej  jakości usług  oraz zgodności procesów magazynowych z prawem farmaceutycznym są dla Thea kluczowe w doborze odpowiedniego partnera w logistyce. Nasza firma od lat kojarzona jest z wysokimi standardami produkcji, a w konsekwencji produktami najwyższej jakości. Obsługa magazynowa i miejsce składowania nie są bez znaczenia, aby ten poziom utrzymać. Wierzymy, iż firma DSV Solutions jest odpowiednim operatorem logistycznym dla naszej firmy. Potwierdza to wieloletnie  doświadczenie DSV w Pharma logistyce oraz szeroki wachlarz klientów, co również jest dla nas najlepszą rekomendacją - mówi Stefan Jaworski-Martycz, Prezes Thea Polska Sp. z o.o.

   Nio Pharma
Nio Pharma jest firmą farmaceutyczną specjalizującą się w produkcji leków i suplementów dla dzieci na rynek polski i zagraniczny. Współpraca z DSV Solutions w zakresie obsługi składowania i dystrybucji stanowi jeden z kluczowych elementów strategii szybkiego rozwoju firmy w najbliższych latach.

- Wybór DSV Solutions został podyktowany doskonałym przygotowaniem operatora do odpowiedzi na potrzeby naszej firmy w zakresie obsługi produktów farmaceutycznych. Pierwsze miesiące współpracy dały nam okazję do nawiązania partnerskich relacji oraz wypracowania udanego modelu kooperacji - mówi Agnieszka Rafałowska, prezes zarządu Nio Pharma.

Ostatnio zmieniany środa, 25 marzec 2015 08:33

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN sukcesywnie zwalcza wykorzystywanie znaków graficznych i wizualnych, które łudząco przypominają zastrzeżone znaki towarowe,...

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo, światowy lider w produkcji artykułów spożywczych i napojów, wybrał ID Logistics, dostawcę usług logistycznych,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj