logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Duvel Moortgat USA wybiera Kuehne + Nagel

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jeden z największych niezależnych browarów, Duvel Moortgat USA, wybrał spółkę Kuehne + Nagel do zarządzania frachtem morskim w ramach transatlantyckich wysyłek na wschód / zachód i transpacyficznych wysyłek na zachód, a także odprawami celnymi.

   KN Drinks Logistics w Jersey City, NJ funkcjonuje jako logistyczna wieża kontrolna dla działalności Duvel Moortgat USA. Piwo produkowane przez spółkę jest przewożone do magazynów Duvel, a także bezpośrednio do dystrybutorów; dlatego też dla łańcucha dostaw tak niezbędna jest dokładna widoczność w czasie rzeczywistym. Duvel będzie korzystać z aplikacji KN Login w internetowym systemie śledzenia typu "track & trace" spółki Kuehne + Nagel w celu zapewnienia widoczności i prognozowania.
   Duvel Moortgat USA, amerykańska jednostka ds. importu spółki Duvel Moortgat, posiada browar Ommegang zlokalizowany w Cooperstown i Boulevard Brewing w Kansas City.

- Zdecydowaliśmy się na partnerstwo z Kuehne + Nagel, ponieważ spółka ta posiada globalną sieć i możliwości logistyczne, dobrą renomę, a także konkurencyjne ceny. Dzięki doskonałym usługom, Kuehne + Nagel spełnia nasze potrzeby logistyczne w zakresie działalności związanej z importem i eksportem - powiedziała Kim White, kierownik ds. łańcucha dostaw w spółce Duvel Moortgat USA.

   KN Drinks Logistics posiada szerokie możliwości w zakresie wsparcia dla  nietypowych wyzwań łańcucha dostaw dla międzynarodowych klientów będących nabywcami napojów. Są to między innymi wytwórnie win, browary i gorzelnie, globalni eksporterzy i importerzy, jak również międzynarodowi detaliści. Począwszy od przechowywania, a kończąc na transporcie, zarówno w kontenerach suchych, chłodniczych czy przeznaczonych do ładunków masowych, Kuehne + Nagel oferuje znaczącą wartość poprzez zapewnienie widoczności i kontroli, a oprócz tego odprawę celną i przestrzeganie zgodności z krajowymi przepisami regulującymi logistykę napojów.

- Bardzo nam miło, że spółka Duvel USA zdecydowała się na współpracę z naszym zespołem - powiedział John Hextall, prezes Kuehne + Nagel North America. - Nasze rozwiązania KN Drinks Logistics dla spółki Duvel skupiają się na zapewnieniu ogólnych usprawnień związanych z usługami i mamy nadzieję na zbudowanie długotrwałych relacji. W naszym portfolio posiadamy już kilka belgijskich i niemieckich piw rzemieślniczych i mamy zamiar nadal opracowywać nasze zintegrowane rozwiązania dla branży piwowarskiej i w nie inwestować.

Ostatnio zmieniany czwartek, 25 czerwiec 2015 06:40

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express (Poland), będący dostawcą międzynarodowych usług ekspresowych, wspiera kampanię społeczną popularyzującą tematykę bezpieczeństwa internetowego...

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Najwyższy w Polsce, 46-metrowy magazyn wysokiego składowania Amica został wyróżniony nagrodą główną - Supply Chain...

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Zakończył się drugi etap jubileuszowej X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj