logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

UPS rozszerza zasięg usługi UPS Worldwide Express

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma UPS ogłosiła rozszerzenie usługi UPS Worldwide Express na ponad 41 tys. nowych kodów pocztowych na całym świecie, w tym niemal 15 tys. w Europie i 416 w Polsce. Tym samym UPS oferuje opcję wcześniejszej dostawy z gwarancją zwrotu pieniędzy klientom, którzy dotąd dysponowali tylko opcjami dostawy pod koniec dnia (również z gwarancją zwrotu pieniędzy). Już dzisiaj UPS dostarcza więcej międzynarodowych przesyłek i oferuje więcej opcji dostawy przesyłek paczkowych z gwarancją zwrotu pieniędzy niż jakakolwiek inna zintegrowana firma logistyczna.

    Od 19 października br. usługa UPS Worldwide Express będzie dostępna pod wszystkimi nowymi kodami pocztowymi. Oznacza to największe jednorazowe rozszerzenie usługi w historii firmy.
   Usługa stanowi część oferty UPS Express, która obejmuje trzy opcje dostawy o określonych porach dnia, z gwarantowanym zwrotem pieniędzy, a także z odprawą celną. Do tej oferty należą:
•  Usługa UPS Express® Plus - dostawa poranna do godz. 9:00 do 27 krajów, w tym do Polski
•  Usługa UPS Express® - dostawa do południa do 65 krajów, w tym do Polski
•  Usługa UPS Express® Saver - dostawa na koniec dnia do 220 krajów i terytoriów, w tym do Polski

   Usługa UPS Worldwide Express oferuje dostawę w następnym dniu roboczym z gwarantowanym zwrotem pieniędzy, do godziny 10:30,12:00 lub 14:00, w zależności od adresu doręczenia. Z usługi mogą korzystać zarówno klienci indywidualni jak i firmy każdej wielkości, ale jest ona szczególnie dogodna w przypadku międzynarodowych przesyłek wrażliwych czasowo. Usługa UPS Worldwide Express jest dostępna w 65 krajach (w tym w Polsce), które łącznie wytwarzają 91% światowego PKB.
   Z przesyłek UPS Worldwide Express korzystają przede wszystkim firmy z branż high-tech, handlu detalicznego i produkcji przemysłowej. Na przykład firmy z obszaru nowoczesnych technologii działają w szybko zmieniającym się środowisku, praktycznie bez chwili przerwy między kolejnymi generacjami produktów. Usługa UPS Worldwide Express pomaga tego typu firmom realizować procesy produkcji i dystrybucji odpowiednio szybko.

- Cieszymy się z rozszerzenia zasięgu usługi UPS Worldwide Express w Europie, Azji  i na całym świecie - powiedział Scott Aubuchon, wiceprezes ds. marketingu w UPS Europe. - W miarę, jak rozwija się handel międzynarodowy, a łańcuchy dostaw coraz bardziej się globalizują, europejskie firmy potrzebują niezawodnych opcji dostaw o określonej porze dnia, z gwarancją zwrotu pieniędzy. Ich sukces prowadzi z kolei do rozwoju handlu międzynarodowego i pomaga tworzyć nowe miejsca pracy w Europie.

   Wolumen międzynarodowej wymiany handlowej będzie nadal rosnąć. Światowa Organizacja Handlu (WTO) przewiduje wzrost wartości międzynarodowego obrotu towarami o 3,3% w 2015 r. i o 4% w 2016 r.
   Oprócz zwiększenia obrotów w ramach tradycyjnej wymiany handlowej, rozszerzenie usługi UPS Worldwide Express na dodatkowe lokalizacje przyczyni się też do rozwoju transgranicznego handlu elektronicznego i branży e-commerce, a klienci będą mieli dostęp do usług doręczenia z gwarancją zwrotu pieniędzy dla pilnych przesyłek.

Ostatnio zmieniany wtorek, 20 październik 2015 11:25

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

GEFCO otwiera magazyn dedykowany dla branży medycznej

GEFCO otwiera magazyn dedykowany dla branży medycznej

Firma GEFCO otworzyła swój trzeci magazyn z kontrolowaną temperaturą dedykowany dla branży medycznej. Obiekt znajduje...

Grupa PKP CARGO ubiega się o dofinansowanie projektów intermodalnych

Grupa PKP CARGO ubiega się o dofinansowanie projektów intermodalnych

Dwie spółki z Grupy PKP CARGO wystąpiły o dofinansowanie projektów intermodalnych ze środków unijnych. Przedmiotem...

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj