logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

SEGRO zyskuje klientów w Nadarzynie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jeden z czołowych dystrybutorów artykułów papierniczych, biurowych oraz szkolnych, spółka W.P.C., dołączyła do grona klientów SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. W transakcji pośredniczyła firma Renthis Estate. Tym samym zakończona w trzecim kwartale 2016 roku rozbudowa jednego z obiektów, realizowana przez SEGRO w części jako inwestycja spekulacyjna, jest już praktycznie w pełni wynajęta.

   Z 14 800 m kw., o które łącznie rozbudowano budynek C w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn, 2 400 m kw. wynajęła w ramach nowo podpisanej umowy firma W.P.C. Na terenie parku w Nadarzynie powstanie jej nowe centrum logistyczne. Spółka W.P.C. działa na polskim rynku nieprzerwanie od ponad 25 lat. W tym czasie współpracowała z największymi producentami działającymi w branży PBS (papier, biuro, szkoła). Firma posiada w swoim portfolio tysiące produktów, jest wyłącznym dystrybutorem japońskich wyrobów piśmiennych PILOT, artykułów szkolnych i biurowych brytyjskiej marki PUKKA, a także zszywaczy i dziurkaczy KANEX. Nowa inwestycja na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn jest związana z dynamicznym rozwojem W.P.C. 

- Rosnący wolumen zamówień obsługiwanych przez naszą firmę, będący pochodną obserwowanego na rynku wzrostu zapotrzebowania na artykuły papiernicze oraz produkty biurowo-szkolne sprawił, że podjęliśmy decyzję, by poszukać innowacji w kontekście logistyki. Składowanie tego rodzaju materiałów wymaga dobrze zorganizowanej przestrzeni, a terminowość i skuteczność realizacji dostaw może zapewnić jedynie sprawne zarządzanie magazynem. Atutem, który przemawiał za wyborem parku logistycznego w Nadarzynie była wysoka elastyczność SEGRO i zrozumienie naszych potrzeb. Nowa przestrzeń w istotny sposób zwiększy naszą dotychczasową powierzchnię magazynową i mamy nadzieję, że dzięki strategicznej lokalizacji obiektu korzystnie wpłynie także na wzrost efektywności i wydajności transportu produktów - ocenia Artur Piotrowski, dyrektor handlowy W.P.C. Sp. z o.o.

   SEGRO Logistics Park Warsaw zlokalizowany w Nadarzynie jest jednym z najpopularniejszych obiektów w portfolio dewelopera i cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze strony klientów. Zaletą parku jest przede wszystkim jego doskonałe usytuowanie i łatwy dostęp do niezbędnej infrastruktury komunikacyjnej. SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn to centrum logistyczne znajdujące się zaledwie 15 kilometrów od Warszawy. Jest zlokalizowane przy drodze krajowej nr 8, jednej z najważniejszych międzynarodowych tras tranzytowych, łączącej Litwę z Czechami, oraz w pobliżu autostrady A2, dróg ekspresowych S2/S7/S8 oraz drogi krajowej nr 7 prowadzącej do Krakowa. Zrealizowane dotychczas projekty deweloperskie obejmują  ponad 90 000 m kw. z potencjałem dalszej rozbudowy do 140 000 m kw. Aktualnie w parku dostępny jest moduł wielkości 4000 m kw., istnieje również możliwość realizacji wielkopowierzchniowych projektów szytych na miarę.

Ostatnio zmieniany środa, 08 marzec 2017 07:07

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN sukcesywnie zwalcza wykorzystywanie znaków graficznych i wizualnych, które łudząco przypominają zastrzeżone znaki towarowe,...

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo, światowy lider w produkcji artykułów spożywczych i napojów, wybrał ID Logistics, dostawcę usług logistycznych,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj