logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

ID Logistics operatorem logistycznym Mustanga

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do klientów ID Logistics, międzynarodowego lidera logistyki kontraktowej, dołączyła firma Mustang, największy producent obuwia i akcesoriów odzieżowych w Hiszpanii. Operator będzie odpowiadać za obsługę logistyczną i zarządzanie nowym, scentralizowanym magazynem Mustanga w hiszpańskim Massalaves k. Walencji. Podpisana na 5 lat umowa obejmuje zarządzanie przepływami ponad 6 milionów par obuwia i akcesoriów (m.in. torebki, plecaki, biżuteria) w ramach krajowego i międzynarodowego łańcucha dostaw. 

   Nowe centrum dystrybucji Mustanga w Massalaves ma powierzchnię 17 tys. m kw.  Do zadań ID Logistics należy odbiór towarów oraz zarządzanie operacjami magazynowymi i transportowymi, związanymi z realizacją zamówień składanych przez sieci detaliczne i hurtowe oraz klientów sklepów e-commerce. Operator będzie także świadczyć usługi o wartości dodanej, takie jak co-packing. Do zadań ID Logistics należeć też będą usługi handlingowe dopasowane do potrzeb różnych kanałów dystrybucji.
   Kluczowe znaczenie dla firmy Mustang ma sprzedaż produktów za pośrednictwem sklepów internetowych. Dlatego też system zarządzania nowym magazynem zostanie bezpośrednio połączony z platformą e-commerce zintegrowaną z systemem ERP. Zastosowanie takiego rozwiązania w znaczący sposób ułatwi klientom firmy zakupy w sklepach on-line oraz zagwarantuje wysoką jakość obsługi.
 
- Ta umowa ma kluczowe znaczenie dla MTNG. Liczymy na to, że ID Logistics, tworząc rozwiązania zwiększające efektywność naszego łańcucha dostaw, będzie tym samym wspierać ekspansję i międzynarodowy rozwój naszej firmy - mówi Miguel Carrasco, kierownik logistyki firmy Mustang.

- Jako ID Logistics jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzyła nas firma Mustang. Poza prestiżem, wynikającym ze współpracy z tak znaczącym klientem, umowa ta umocni naszą pozycję w obsłudze firm z branży obuwniczej i akcesoriów odzieżowych oraz zarządzaniu projektami e-commerce. Nasze doświadczenie i wiedza, zdobyte zarówno w Hiszpanii jak i na rynkach międzynarodowych, dają nam istotną przewagę nad naszymi konkurentami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego projektu, który, mamy nadzieję, jest początkiem długoterminowego partnerstwa - powiedział Javier Echenique, dyrektor zarządzający ID Logistics w Hiszpanii.

Ostatnio zmieniany wtorek, 21 marzec 2017 09:05

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj