logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Kuehne+Nagel rozszerza współpracę z Alibaba.com na globalne usługi logistyczne

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma Kuehne+Nagel podpisała porozumienie o współpracy z Alibaba.com., spółką Grupy Alibaba działającą dla sektora B2B, świadcząc globalne usługi logistyczne klientom B2B na chińskim rynku e-commerce.

    Na mocy porozumienia, globalna sieć logistyczna oraz kompleksowe możliwości Kuehne+Nagel uzupełnią się z doświadczeniem firmy Alibaba w zakresie usług e-commerce dla B2B, aby móc zaoferować chińskim dostawcom najlepsze rozwiązania logistyczne dla e-commerce.
   Od ponad roku, użytkownicy Alibaba.com z Chin mogli korzystać z rozwiązań opracowanych przez Kuehne+Nagel do wyceny i zamawiania transportu drogą lotniczą, korzystając z systemu KN FreightNet na Alibaba.com. Współpraca, bazująca na nowoczesnych rozwiązaniach dla rynku e-commerce, została również poszerzona o usługi wysyłania ładunków drobnicowych z wykorzystaniem transportu morskiego. Obecnie, to strategiczne partnerstwo obejmie bliższą współpracę pomiędzy gigantem rynku e-commerce, a Kuehne + Nagel w zakresie rozszerzenia zakresu usług logistycznych w przyszłości o różne kategorie transportu (lotniczy, morski, kolejowy, drogowy) oraz usługi magazynowania poza rynkiem chińskim.

- Jesteśmy podekscytowani. Podpisując to porozumienie z Alibaba.com, połączymy doświadczenie i znajomość rynku e-commerce Alibaby z globalnymi możliwościami logistycznymi Kuehne+Nagel - powiedział Wong Siew Loong,  zarządzający regionem North Asia w Kuehne+Nagel.

Ostatnio zmieniany wtorek, 18 kwiecień 2017 06:20

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj