logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Agility partnerem logistycznym prestiżowych wyścigów Porsche Carrera Cup Deutschland

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Agility, globalny dostawca zintegrowanych rozwiązań logistycznych i spedycyjnych, podpisał trzyletnią umowę partnerską z Porsche Motorosports, na obsługę logistyczną serii wyścigów samochodowych Porsche Carrera Cup Deutschland (PCCD). 

 Porsche Motorsports oraz zespoły rywalizujące w wyścigach mają określone wymagania związane z obsługą logistyczną. Partnerstwo z PCCD daje nam możliwość zademonstrowania naszych umiejętności zrozumienia i realizacji tych wymagań oraz zdolności działania pod presją, która wynika z określonych warunków, w jakich odbywają się te zawody - mówi Essa Al-Saleh, CEO Agility Global Integrated Logistics.

- Niemieckie Carrera Cup to jedna z najbardziej renomowanych serii wyścigów samochodowych na świecie, o bogatej tradycji. Bardzo się cieszymy, że Agility dołączyło do grupy naszych starannie dobranych partnerów. Mamy nadzieję na długą, owocną i pełną sukcesów współpracę - mówi dr Frank Steffen Walliser, wiceprezes Porsche Motorsport&GT-Cars.

   Tegoroczny sezon Porsche Carrera Cup Deutschland 2017 rozpoczął się w dniach 5-7 maja na niemieckim torze Hockenheim. W PCCD kierowcy ścigają się samochodami Porsche 911 GT3 Cup. Zawody, odbywające się w weekend, obejmują wyścigi na dystansie 60 i 80 kilometrów.
   Agility specjalizuje się w obsłudze logistycznej firm z wielu branż, z których jedną z najważniejszych jest branża motoryzacyjna. Dziś do klientów Agility w Europie i na świecie, w tym w Polsce, należą czołowi producenci samochodów oraz producenci i dostawcy części samochodowych i zamiennych. Dzięki dużemu doświadczeniu i know-how, firma wspiera ich w efektywnej organizacji procesów logistycznych, skracaniu czasów dostaw, redukcji kosztów, zarządzaniu sieciami dostawców oraz podnoszeniu wydajności.

Ostatnio zmieniany środa, 12 lipiec 2017 07:27

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Zakończył się drugi etap jubileuszowej X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w...

Brązowe Godło dla DHL Express w programie Operator Logistyczny 2017

Brązowe Godło dla DHL Express w programie Operator Logistyczny 2017

DHL Express, dostawca i ekspert na rynku międzynarodowych przesyłek ekspresowych, zdobył Brązowe Godło w XIV...

Firma LOXX wsparła logistycznie Szlachetną Paczkę

Firma LOXX  wsparła logistycznie Szlachetną Paczkę

“Weekend cudów” za nami. W tym roku firma LOXX miała niezwykłą okazję uczestniczenia w przedsięwzięciu...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj