logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Grupa GEFCO promuje kulturę francuską w Polsce

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma GEFCO, światowy gracz w logistyce dla przemysłu i europejski lider w logistyce dla branży motoryzacyjnej, została partnerem logistycznym kampanii French Touch promującej francuskie produkty, kulturę i kuchnię w Polsce. Zadaniem GEFCO będzie dystrybucja bezpłatnego magazynu La Belle Vie oraz pomoc przy organizacji gali French Touch wieńczącej akcję. Jednym z organizatorów kampanii jest Ambasada Francji w Polsce.

    GEFCO jako partner kampanii French Touch odpowiada za dystrybucję 100 000 egzemplarzy bezpłatnego magazynu La Belle Vie, który we wrześniu będzie dostępny w salonach prasowych Inmedio, Relay oraz Aelia Duty Free. Znajdziemy w nim artykuły o modzie, kinie, podróżach, literaturze, technologii oraz oferty promocyjne na zakup francuskich produktów. Rolą polskiego oddziału GEFCO będzie również przygotowanie 1700 zestawów promocyjnych dla uczestników gali French Touch, która odbędzie się 14 października w Teatrze Wielkim Opery Narodowej.

- GEFCO zostało założone blisko 70 lat temu we Francji, a dziś jest globalną firmą posiadającą oddziały w 150 krajach na pięciu kontynentach. Za naszą otwartością i najwyższej jakości usługami stoi właśnie francuskie pochodzenie spółki. Nadal jesteśmy silnie związani z francuską motoryzacją, choć obecnie GEFCO to międzynarodowy operator świadczący usługi logistyczne o wartości dodanej dla firm z całego świata - dodaje Rafał Krajewski, dyrektor generalny GEFCO Polska.

   Grupa GEFCO powstała w 1949 roku przy fabryce Peugeot w Sochaux z inicjatywy tego producenta samochodów. Polską filię GEFCO uruchomiono w 1999 r. w Warszawie. Do dziś Grupa pozostaje liderem w logistyce dla sektora motoryzacyjnego, a jednocześnie zwiększa swoją obecność jako partner logistyczny dla firm z branży elektronicznej, meblarskiej, FMCG i innych. W ostatnich miesiącach GEFCO uruchomiło m.in. nowe połączenie multimodalne z Europy do Chin przez port w Rydze, a także stale poszerza swoją obecność i zakres usług w strefie 1520 obejmującej Rosję, Wspólnotę Niepodległych Państw, Mongolię, Finlandię i kraje bałtyckie.
   Kampania French Touch to trwające ponad 4 miesiące święto Francji w Polsce. Od czerwca do 14 października odbywają się liczne wydarzenia zachęcające Polaków do francuskiego stylu życia, zaś 20 września startuje ogólnopolska akcja handlowa z licznymi promocjami. Projekt zwieńczy gala French Touch z udziałem znanych artystów i gwiazd z Francji. Organizatorami kampanii są Ambasada Francji oraz agencja Cryptone. W akcji uczestniczy wiele firm francuskich działających w Polsce. Dodatkowe informacje na stronie http://frenchtouchlabellevie.pl.

Ostatnio zmieniany wtorek, 19 wrzesień 2017 07:13

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Firma LOXX wsparła logistycznie Szlachetną Paczkę

Firma LOXX  wsparła logistycznie Szlachetną Paczkę

“Weekend cudów” za nami. W tym roku firma LOXX miała niezwykłą okazję uczestniczenia w przedsięwzięciu...

PKP CARGO z wyróżnieniem w konkursie UTK

PKP CARGO z wyróżnieniem w konkursie UTK

PKP CARGO S.A. zostało wyróżnione w II edycji konkursu „Kultura bezpieczeństwa w transporcie kolejowym”, organizowanego...

VIVE Transport Liderem Logistyki w programie badawczym Operator Logistyczny Roku…

VIVE Transport Liderem Logistyki w programie badawczym Operator Logistyczny Roku 2017

7 grudnia br., podczas Gali Logistyki, Transportu, Produkcji, w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie, ogłoszone...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj