logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Europejski lider rynku opakowań wtórnych wynajmuje powierzchnię w Panattoni Park Gliwice III

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma Euro Pool System podpisała umowę na wynajem 8 970 m kw. powierzchni magazynowej i 560 m kw. powierzchni biurowej w kompleksie Panattoni Park Gliwice III. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza AXI IMMO.

    Euro Pool System jest liderem rynku opakowań wielokrotnego użytku dla europejskiego łańcucha dostaw produktów świeżych. Euro Pool System oferuje usługi logistyczne połączone z wynajmem i obsługą opakowań zwrotnych. Tace wielokrotnego użytku Euro Pool System są używane przez producentów, przewoźników, firmy przetwórcze i detalistów. Euro Pool System ma 50 centrów serwisowych i świadczy usługi w 27 krajach na terenie Europy. W Polsce swoje centra usługowo-logistyczne firma posiada w Teresinie pod Warszawą, Piotrkowie Trybunalskim i w Gliwicach, gdzie niedawno podpisała umowę na wynajem 9530 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku Panattoni Europe.
    Powierzchnia dla Euro Pool System będzie przygotowana zgodnie z technologicznymi wymaganiami klienta, m.in. w całości będzie miała podwyższoną odporność ogniową. Ponadto, deweloper zapewni podstandardowe dostawy wody, kluczowy czynnik w procesie mycia zwrotnych produktów firmy Euro Pool System.

- Wysoki standard techniczny magazynu, termin dostarczenia powierzchni i dostępność mediów o podwyższonych parametrach były dla nas kluczowe przy wyborze powierzchni magazynowej. Panattoni Park Gliwice III nie tylko spełnia nasze kryteria techniczne, ale ma dodatkową zaletę, bo jest zlokalizowany blisko naszych klientów - komentuje Andrej Palic Regional Manager CEE Euro Pool System.

   Nowa powierzchnia magazynowa w Panattoni Park Gliwice III jest dedykowana do realizacji usług dodatkowych (Value Added Services) dla klientów Euro Pool System na terenie Gliwic.

- Był to dla nas interesujący i pełen wyzwań projekt, ze względu na niestandardowe wymagania klienta oraz dość długi proces wyboru i negocjacji warunków umowy najmu. Bardzo nas cieszy, że udało się doprowadzić transakcję do satysfakcjonującego obie strony finału - dodaje Anna Głowacz, Head of Industrial - Leasing Agency w AXI IMMO.

   Panattoni Park Gliwice III położony jest w jednym z najdynamiczniej rozwijającej się lokalizacji na Górny Śląsku. Największym atutem parku jest jego lokalizacja, bezpośrednio przy najważniejszych węzłach komunikacyjnych oraz w sąsiedztwie granicy czeskiej i słowackiej. Panattoni Park Gliwice III składa się z dwóch budynków o powierzchni 74 500 m kw. Centrum logistyczne oferuje powierzchnię magazynową, produkcyjną i biurową, z możliwością elastycznego dopasowania do oczekiwań z różnych branż.

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 grudzień 2017 08:21

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj