logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Dynamiczny start 2018 r. w ESA logistika - nowy magazyn w Poznaniu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

ESA logistika, operator logistyczny będący częścią Grupy Hitachi System Transport, odpowiadając na potrzeby swych klientów i rynku, dynamicznie rozwija prowadzone operacje magazynowe w całej Polsce.

   Najnowszy projekt w Prologis Park Poznań to już dziewiąty magazyn ESA w naszym kraju i dziewiętnasty w regionie. Na powierzchni prawie 5000 m kw. składowane będą głównie towary stałego partnera ESA logistika z branży napojowej, jednak firma w ramach swej strategii rozwoju na najbliższe lata, będzie dążyć do dalszego rozszerzenia działalności magazynowej nie tylko w Polsce, ale w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

- Nowy rok, nowe wyzwania, a więc i nowy magazyn. To ważny krok na drodze do dalszego rozwoju ESA logistika w Polsce, nie tylko pod względem powierzchni, ale przede wszystkim jako kompleksowego operatora usług logistycznych z siecią transportowo-magazynową obejmującą cały kraj. Jest to nasza pierwsza lokalizacja w Polsce Zachodniej, ale z pewnością nie ostatnia - podsumował wydarzenie kierownik produktu magazynowego ESA logistika, Dariusz Walczyk.

   ESA logistika specjalizuje się w optymalizacji procesów magazynowania z wykorzystaniem japońskich technologii oraz metodyki Lean. W związku z nieustającym zapotrzebowaniem na powierzchnię magazynową w naszym kraju, ESA oprócz usług standardowego składowania proponuje swoim Klientom programy partnerskie doskonalące procesy logistyczne oraz usługi intralogistyczne typu in-house.

Ostatnio zmieniany czwartek, 18 styczeń 2018 15:35

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj