logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

GTFL z magazynem w Błoniach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma GTFL Sp. z o.o. wynajęła ponad 3,5 tys. m kw. powierzchni magazynowo-biurowej w obiekcie Hillwood Błonie I. Spółkę GTFL reprezentowała globalna firma doradcza Cresa, specjalizująca się w wyłącznej reprezentacji najemców.

   GTFL Sp. z o.o. to polska firma transportowo-logistyczna, specjalizująca się w dostarczaniu produktów szybko zbywalnych (ładunków częściowych, drobnicowych i całopojazdowych), działająca na rynkach krajowych i międzynarodowych. Nowa powierzchnia magazynowo-biurowa ma ponad 3,5 tys. m kw. w ramach parku Hillwood Błonie I. Główna siedziba firmy, która wcześniej mieściła się w Grodzisku Mazowieckim, została przeniesiona już do nowej lokalizacji.

- W związku z dynamicznym rozwojem firmy GTFL poszukiwaliśmy nowego magazynu, który spełni nasze wymagania. Duża część naszych klientów to branża FMCG, dlatego istotne dla nas było wyposażenie obiektu w odpowiednią liczbę doków oraz strategiczna lokalizacja, która umożliwi dogodny dostęp do kontrahentów w kraju i za granicą - mówi Piotr Godlewski, prezes GTFL Sp. z o.o.

   Hillwood Błonie I położony jest 31 km na zachód od centrum stolicy, w miejscowości Błonie. Powierzchnia magazynowa centrum logistycznego to 23 500 m kw. Park jest położony przy drodze krajowej nr 92 oraz w pobliżu węzła „Tłuste” autostrady A2 z Berlina do Moskwy. Atutem parku jest bliskie sąsiedztwo zachodniej obwodnicy Warszawy, dzięki której ułatwiony jest transport w kierunku Gdańska oraz Katowic.

- Rynek warszawski pozostaje największym obszarem koncentracji powierzchni magazynowej w Polsce. Pomimo dużej podaży znalezienie powierzchni magazynowej „od zaraz” z możliwością dalszej ekspansji bywa wyzwaniem. Cieszymy się, że przy naszym wsparciu, firma GTFL pozyskała strategiczną powierzchnię, która pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój firmy - mówi Jowita Spiżarska, doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

   Cresa, z siedzibą w Waszyngtonie, jest firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych, świadczącą usługi agencyjne wyłącznie w zakresie reprezentacji najemcy. Oferując usługi reprezentacji najemcy na zasadzie wyłączności, Cresa zapewnia obiektywne i wiarygodne rozwiązania biznesowe, pozbawione ryzyka konfliktu interesów. Kompleksowy zakres usług oferowanych przez firmę Cresa obejmuje każdy aspekt procesu transakcyjnego z udziałem nieruchomości - od planowania strategii, analizy struktury demograficznej pracowników i strategii miejsc pracy oraz wyboru lokalizacji, przez negocjacje zachęt dla najemcy, badania rynku, zapewnienie finansowania, do zarządzania transakcjami, projektami, portfelami nieruchomości oraz relokacją. Cresa oferuje klientom zindywidualizowane rozwiązania, prowadząc działalność w ponad 60 biurach na całym świecie.

Ostatnio zmieniany środa, 24 styczeń 2018 08:32

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj