logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Współpraca DHL i Magento pomoże sprzedawcom internetowym wejść na rynki globalne

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Grupa Deutsche Post DHL przyjęła wyłączne zaproszenie do podjęcia współpracy partnerskiej z Magento, liderem innowacji cyfrowych dla handlu w chmurze, w charakterze głównego partnera spedycyjnego. Wybór na głównego partnera Magento stanowi uznanie dla globalnych liderów i umożliwia bliską współpracę w kluczowych kategoriach istotnych dla sprzedawców w handlu elektronicznym.

- Magento łączy sprzedawców i kupujących. DHL łączy kupujących z zamawianymi towarami - powiedział John Pearson, CEO Europe i Global Head of Commercial, DHL Express. - Nasza współpraca zapewni sprzedawcom Magento możliwość korzystania z wiodących w branży rozwiązań wysyłki międzynarodowej oraz usług dodanych zapewnianych przez DHL, które pozwalają na łatwy i elastyczny odbiór zamawianych towarów.

   Podjęcie współpracy z Magento to kolejny wyraz dążenia Grupy Deutsche Post DHL do zajmowania pozycji lidera w globalnych usługach logistycznych dla handlu elektronicznego. Dywizje Grupy tworzą wspólnie najbardziej międzynarodową firmę na świecie, obecną w 220 krajach. To umożliwia sprzedawcom internetowym korzystanie z globalnego zasięgu Grupy przy realizacji swoich strategii handlu elektronicznego. Detaliczni sprzedawcy internetowi korzystający z platformy Magento będą mogli wybierać spośród całej palety usług spedycyjnych oferowanych przez DHL. W związku z planowanym rozwojem współpracy, z czasem obejmować one będą coraz szerszy portfel usług wysyłki paczek, dostaw ekspresowych, przewozu oraz innych usług logistycznych świadczonych przez poszczególne dywizje DHL.

- Handel to już nie tylko przycisk „Kupuję”, zaś nasi sprzedawcy starają się wychodzić naprzeciw swoim klientom zawsze i wszędzie tam, gdzie chcą się oni skontaktować, kupić i otrzymać zamówiony towar - powiedział Mark Lenhard, Senior Vice President of Strategy and Growth at Magento Commerce. - Dzięki partnerskiej współpracy z DHL nasi wspólni sprzedawcy będą mogli zaoferować swoim klientom lepszą obsługę i rozwijać działalność, zapewniając im szybkie i wygodne opcje wysyłki, które spełniają ich oczekiwania.

   Jako główny partner, DHL będzie dostępny dla sprzedawców dzięki strategicznemu umiejscowieniu w funkcjonalnościach Magento oraz głównym panelu administracyjnym produktów i sprzedawców. Ponadto DHL będzie mieć możliwość edukowania sprzedawców w zakresie najlepszych praktyk integracji wysyłki oraz sposobów zwiększania wysyłki transgranicznej za pośrednictwem społeczności internetowej Magento, webinariów, publikacji merytorycznych, imprez, takich jak Imagine czy MagentoLive, a także podczas spotkań indywidualnych. DHL będzie także mieć wcześniejszy dostęp do planów rozwoju produktów Magento, co pozwoli na zapewnienie lepszej integracji oraz doświadczenia sprzedawców.

- Szczególnie cieszymy się z potencjału usługi Magento Shipping i zamierzamy w tym miejscu zintegrować nasze najbardziej zaawansowane rozwiązania spedycyjne - powiedział John Pearson. - Grupa Deutsche Post DHL ma za sobą całą historię współpracy z wiodącymi partnerami technologicznymi, takimi jak Magento. Naszą pozycję globalnego lidera utrzymamy tylko dzięki wprowadzaniu innowacji i nowych technologii. Magento jest liderem w technologii handlu elektronicznego, zaś DHL jest globalnym liderem logistycznym. Nasza współpraca z pewnością przyniesie korzyści dla obu stron - a co najważniejsze, dla naszych klientów handlu elektronicznego.

Ostatnio zmieniany piątek, 04 maj 2018 09:09

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj