logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Polska firma po raz pierwszy na targach INDEX Mumbai Indie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma GTV, międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia, po raz pierwszy wzięła udział w indyjskich targach Mumbai 2018 r. Podczas wydarzenia zaprezentowano najważniejsze produkty z oferty GTV. Udział w wydarzeniu to również kolejny krok do rozwoju dystrybucji w tym kraju.

    INDEX Mumbai Indie to największe wydarzenie związane z branżą wnętrzarsko-architektoniczną w tym kraju. Firma GTV zaprezentowała w Bombaju m.in. oświetlenie meblowe, profile GLAX oraz przedłużacze biurkowe. Uczestnicy targów mogli obejrzeć również akcesoria - szeroką ofertę prowadnic, zawiasów, systemów szuflad oraz podnośników. Największą popularnością i zainteresowaniem gości cieszyły się bestsellery z portfolio firmy takie, jak prowadnice Versalite i Modernslide, system szuflad AXIS oraz elektroniczny system otwierania szuflad Modern Drive.

- Udział w międzynarodowych wydarzeniach branżowych to dla nas doskonała okazja na zaprezentowanie naszej bogatej oferty produktowej oraz zwiększenie rozpoznawalności marki GTV. Obecność w Indiach to również możliwość poznania lokalnego rynku oraz jego specyfiki, zaznajomienia się z obowiązującymi tam procedurami handlowymi, a także poznania przyszłych, potencjalnych kontrahentów. Finalnie działania te umożliwią nam rozwój dystrybucji w Indiach - mówi Przemysław Szpojankowski, Export Manager w GTV.

   Indyjski rynek meblarski oraz wyposażenia wnętrz rozwija się dynamicznie. W ciągu dwóch ostatnich lat jego wartość zwiększyła się o blisko 50% - z 976 do 1,4 tys. miliardów dolarów. Do 2022 r. jego wartość wzrośnie niemal o 100% i będzie wynosiła 2,7 tys. miliardów dolarów.

Ostatnio zmieniany wtorek, 22 maj 2018 16:06

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj