logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

26 nowych połączeń morskich w 2018 r. Dachser

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dachser, globalny operator logistyczny oraz europejski lider w transporcie drobnicowym, uruchomi w tym roku 26 nowych linii przewozów drobnicy morskiej (LCL). Dodatkowo firma zwiększy częstotliwość sześciu połączeń - z wysyłek co dwa tygodnie do cotygodniowych.

   Do tej pory Dachser dodał do harmonogramu przesyłek LCL (less than container load) następujące stałe połączenia: cotygodniowe usługi z Bremy do nowych destynacji w Stanach Zjednoczonych (Los Angeles, Nowy Jork, Chicago, Boston, Houston, Atlanta, Charlotte) oraz z Hamburga do Indii (Nhava Sheva, Chennai). Oprócz tego od 1 czerwca działa linia z Hamburga do New Delhi. W przeciwnym kierunku dostępne są dwa połączenia z Nhava Sheva i Chennai, które zostały uzupełnione o linie z New Delhi i Bengaluru do Hamburga. Kolejnym nowym połączeniem jest cotygodniowa linia z Szanghaju do Santos w Brazylii. Ponadto Dachser uruchomi również połączenia z Antwerpii do Hong Kongu, Veracruz, Singapuru, Busan i Nhava Sheva.
   Atrakcyjność usług LCL polega na właściwym połączeniu konsolidacji przesyłek i regularnych, stałych kursów. Dzięki temu klienci zyskują sprawne planowanie, lepiej dopasowane czasu tranzytu oraz większą przejrzystość całego procesu. Dla przykładu czas tranzytu przesyłek między Bengaluru a Hamburgiem wynosi 22 dni.

- Klienci decydujący się na nasze usługi LCL korzystają dzięki atrakcyjnym czasom tranzytu, szybszej dostępności towarów w miejscu przeznaczenia, większej elastyczności oraz precyzyjnemu planowaniu łańcucha dostaw - mówi Günther Laumann, szef Global Ocean Freight w Dachser.

   Dachser widzi ogromny potencjał w rozwoju swojej sieci przewozów morskich w ramach Dachser Interlocking: dzięki bliskiej współpracy między obszarami Dachser Air & Sea Logistics oraz Dachser European Logistics (transport drogowy), firma może zaoferować w pełni zintegrowane rozwiązania logistyczne obejmujące transport, magazynowanie i usługi dodane. Jednocześnie dzięki jednorodnemu systemowi IT klienci Dachser mogą nieustannie śledzić swoje przesyłki - od dostawcy w Europie do odbiorcy znajdującego się w dowolnym miejscu na świecie.

Ostatnio zmieniany czwartek, 05 lipiec 2018 08:28

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj