Zaloguj się

DSV ponownie zwycięzcą Manufacturing Excellence Award

Manufacturing Excellence Award, Maciej Walenda w środku Manufacturing Excellence Award, Maciej Walenda w środku

DSV już drugi rok z kolei zostało odznaczone tytułem Logistics Provider of the Year podczas 6 Gali CEE Manufacturing and Logistics Awards, która odbyła się 21 czerwca br. w Warszawie.

    Wręczenie nagród stanowi zwieńczenie dorocznego szczytu strategicznego organizowanego przez serwis EuropaProperty.com oraz kwartalnik CEO Manufacturing Magazine. Zwycięzcy poszczególnych kategorii konkursowych wyłaniani są przez niezależne jury składające się z kilkunastu ekspertów branżowych w ramach Manufacturing Excellence Awards oraz Manufacturing Supplier & Professional Service.
Statuetkę w imieniu operatora odebrał Maciej Walenda, Executive Vice President CEE and Russia oraz prezes zarządu DSV Solutions w Polsce, który został także zaproszony do panelu dyskusyjnego dotyczącego zagadnień związanych z wyzwaniami logistyki, odbywającego się w części merytorycznej spotkania, poprzedzającej galę wręczenia nagród.

- Ogromnie cieszę się z tego wyróżnienia, które jest wynikiem ciężkiej pracy całego zespołu DSV. Nasze nieustanne starania o to, aby zapewniać naszym klientom kompleksowe, a zarazem elastyczne usługi wysokiej jakości znajduje swoje odzwierciedlenie właśnie w takich momentach. Fakt, że zostajemy uhonorowani tą nagrodą już drugi rok z rzędu pokazuje, że nie zamierzamy osiadać na laurach - mówi Maciej Walenda.

   Tegoroczny szczyt oraz gala wręczenia nagród zgromadziły przeszło 200 uczestników, wśród nich m.in.: kadrę zarządzającą, inwestorów, finansistów, bankowców, przedstawicieli rynku nieruchomości i HR oraz innych branżowych profesjonalistów.
   EuropaProperty.com - od kilkunastu lat zajmuje się regionem Europy Środkowej i Wschodniej w zakresie nieruchomości komercyjnych i korporacyjnych, koncentrując się na sektorze nieruchomości produkcyjnych.

Ostatnio zmieniany w piątek, 06 lipiec 2018 09:38
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe