logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Cargo-partner wynajął cały budynek w parku magazynowym Logicor Prague Airport

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Międzynarodowa firma logistyczna cargo-partner podpisała umowę najmu całego budynku nr 4 w parku Logicor Prague Airport o łącznej powierzchni magazynowo-biurowej wynoszącej 12 450 m kw.

   Logicor Park Prague Aiport znajduje się w Dobrovízu, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska im. Václava Havla. Jego dodatkową zaletą jest lokalizacja przy wyjeździe z drogi ekspresowej R6 (Praga - Karlovy Vary), która jest połączona z europejską trasą E48 w Niemczech. Doskonałe usytuowanie parku, zaledwie 20 kilometrów od centrum Pragi, zapewnia dobrą komunikację z Pragą - jest obsługiwany przez bezpośrednie linie autobusowe do Kladno i stacji metra Zličín (linia B).
  Cargo-partner ČR s.r.o. jest czeskim oddziałem międzynarodowej firmy logistycznej, która jest obecna w Czechach od 1993 r. i w tej chwili prowadzi tu cztery biura. Firma koncentruje się na transporcie lotniczym i morskim, świadczy również usługi logistyczne, w tym 3PL (Third Party Logistics) oraz usługi celne. Cargo-partner jest obecny w 28 krajach europejskich, Azji i Stanach Zjednoczonych.

- Cieszymy się, że możemy zaoferować nowoczesne rozwiązania zastosowane w parku magazynowym Logicor Prague Airport i pomóc firmie cargo-partner w rozwoju biznesu w Czechach - powiedział Michał Ptaszyński, Senior Asset Manager w Logicor.

- Współczesne wyzwania, przed jakimi stają dzisiaj firmy logistyczne sprawiają, że szukamy doświadczonych i sprawdzonych partnerów, którzy proponują rozwiązania wspierające rozwój naszej działalności. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Logicor, która doskonale rozumie nasz biznes i jest gwarantem najwyższej jakości na rynku powierzchni magazynowych - powiedział Jiri Jelinek, dyrektor zarządzający w cargo-partner ČR.

Ostatnio zmieniany czwartek, 19 lipiec 2018 12:09

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj