logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Pięć umów najmu w Prologis Park Prague-Rudna

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Globalny lider nieruchomości logistycznych Prologis podpisał z pięcioma klientami umowy najmu o łącznej powierzchni ponad 17 000 m kw. w Prologis Park Prague-Rudna.

   Transakcje obejmują:

- 8 224 m kw. - przedłużenie umowy najmu w Budynku 3 z Albatros Media, największą grupą wydawniczą w Czechach;
- 5 792 m kw. - przedłużenie umowy najmu w Budynku 9 z CZC.cz, sklepem internetowym ze sprzętem komputerowym i elektronicznym, będącym częścią grupy E-commerce Holding, która przejęła powierzchnię od Digital Engines, spółki należącej do wiodącej czeskiej grupy e-commerce;
- 1 863 m kw. - przedłużenie umowy najmu w Budynku 1 z czeskim producentem;
- 1 321 m kw. - umowa najmu z nowym klientem, Döllken Profiles, niemieckim dostawcą listew i profili podłogowych;
- 235 m kw. - umowa najmu powierzchni biurowych z JC Print, dostawcą materiałów drukowanych i usług powiązanych.

- Różnorodność klientów, którzy ostatnio podpisali umowy najmu w Prologis Park Prague-Rudna, jest potwierdzeniem obszarów kompetencji naszej firmy. W szczególności naszej zdolności wspierania firm z różnych branż, dzięki oferowaniu dopasowanych powierzchni w najlepszych lokalizacjach położonych w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych i dużych ośrodków konsumenckich czy skupisk ludności - powiedziała Kateřina Březinová, leasing manager, Prologis w Czechach. - Poziom czynszów znacznie wzrósł w ciągu ostatnich dwóch lat i spodziewamy się podobnego trendu z powodu niskich wskaźników pustostanów, ograniczonych możliwości rozbudowy i zwiększonego popytu ze strony klientów.

   Prologis Park Prague-Rudna to w pełni rozbudowany park o łącznej powierzchni prawie 240 000 m kw., oferujący najnowocześniejszą powierzchnię dystrybucyjną, położony 20 km od centrum Pragi i 12 km od międzynarodowego lotniska w Pradze, bezpośrednio przy zjeździe numer 5 z autostrady D5. Z portfolio 1,1 mln m kw. powierzchni logistycznych, Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Czechach (stan na 30 czerwca 2018 r.).

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 wrzesień 2018 14:14

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj